Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 225 - STRESZCZENIE. Miłosny dylemat Pinelopi [16.05]

13.05.2022 11:06
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 225. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 225 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 225. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 225 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 225. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Eleni odmawia zawarcia kompromisu z Voskarisem. Jest ponownie gotowa, by podjąć z nim walkę w sądzie. Nikiforos szuka kolejnych sposobów na to, by zrujnować plan Doukasa. Chce to zrobić za wszelką cenę. Pinelopi natomiast musi zmierzyć się z miłosnym dylematem. Soufoula planuje zaś odejść od Voskarisa.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: "Krime Story. Love Story": nowy polski film na Netflixie. O czym jest i kto występuje?

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP