Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 224 - STRESZCZENIE. Pinelopi się rozwodzi? [13.05]

Michał Kaczoń
12.05.2022 10:35
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 224. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 224 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 223. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 224 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 224. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Pinelopi i Alexis decydują się ze sobą rozwieść. Wszyscy są zszokowani i próbują dowiedzieć się, dlaczego postanowili zakończyć swój związek. Sofoula powoli zaczyna zdawać sobie sprawę z prawdziwej natury Voskarisa. Eleni zaś po raz pierwszy zaczyna rozważać zrezygnowanie z prawnego oskarżenia mężczyzny i wycofanie swojego oświadczenia w sprawie wydarzeń w więzieniu.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: Jodie Comer w apokaliptycznym thrillerze. O czym opowie produkcja i kiedy premiera?

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP