Zamknij

"Dzikie pszczoły", odcinek 148 - STRESZCZENIE. Stan Miltiadisa się pogarsza [27.01]

26.01.2022 13:17
Dzikie pszczoły
fot. Materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 148. odcinku serialu?

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja  TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 148 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 147. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 148 – STRESZCZENIE

Streszczenie 148. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Stan Miltiadisa się pogarsza. Violeta jest tym faktem zrozpaczona. Natomiast Drosso chce przyjąć propozycję Takisa. Mężczyzna uważa, że mogłaby zostać piosenkarką. Z kolei Lambros odmawia przyjęcia Nikiforosa do spółdzielni.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

RadioZET.pl/Teleman.pl