Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 145 - STRESZCZENIE. Eleni przeżywa piekło w więzieniu [24.01]

21.01.2022 13:49
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 145. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 145 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 145. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 145 – STRESZCZENIE

Streszczenie 145. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Voskaris i jego więzienni kumple zmieniają życie Eleni w prawdziwe piekło. Dokładnie tak, jak się tego obawiała. Czy kobieta poradzi sobie z natarczywymi przeciwnikami, nie tracąc siły ducha?

Assimina i Nikiforos walczą o swoją pozycję w domu, próbując ustalić kto ma więcej władzy nad domostwem. W tym samym czasie dochodzi również do starcia między Nestorasem a Kipreosem.

W innej części miasteczka Drosso natomiast pakuje walizki i opuszcza Diafani w celu poszukiwań lepszego życia.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: Kozacka miłość - odc. 270, OSTATNI – STRESZCZENIE. Jaki koniec dla Marysi i Stiepana? [25.01]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP