Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 144 - STRESZCZENIE. Eleni boi się strażnika więziennego [21.01]

20.01.2022 09:41
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 144. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 144 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 144. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

 „Dzikie pszczoły”, odcinek 144 – STRESZCZENIE

Streszczenie 144. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Eleni jest przerażona. Boi się, że strażnik więzienny, Manos Voskaris, zmieni jej życie w prawdziwe piekło. Nikiforos tymczasem przejmuje zarząd nad rodzinnym biznesem. Próbuje rozwiązać piętrzące się problemy. Cała sytuacja zmusza Assiminę do ponownego rozważenia przyszłości ich małżeństwa.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: 

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP