Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 143 - STRESZCZENIE. Eleni trafia do więzienia [20.01]

19.01.2022 11:11
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 143. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 143 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 143. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 143 – STRESZCZENIE

Streszczenie 143. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Eleni czeka na transfer do więzienia, gdzie zgodnie z wyrokiem, ma spędzić resztę swojego życia. Lambros jest zrozpaczony i załamany. Gdy skazana trafia do zakładu karnego, spotyka się tam z powszechną wrogością. Czeka tam na nią także tajemniczy mężczyzna. W tym czasie Tollias spodziewa się zemsty za swoją nielegalną działalność. Nestoras próbuje zaś powadzić sobie z nową rzeczywistością.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: Netflix prezentuje pierwszy teaser koreańskiego „Domu z papieru“. Kiedy premiera? [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP