Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 142 - STRESZCZENIE. Eleni usłyszała wyrok [19.01]

18.01.2022 12:07
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 142. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 142 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 142. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 142 – STRESZCZENIE

Streszczenie 142. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Zapada werdykt w sprawie Eleni. Wszyscy są zszokowani jego treścią. Pogrążone w smutku siostry próbują zmierzyć się z okrutną rzeczywistością. Lambros obiecuje zaś Eleni, że cokolwiek teraz się nie wydarzy, zawsze będzie ją kochał. Ona prosi go jednak, by o niej zapomniał. Jej zdaniem miałoby to ułatwić mu dalsze życie.

Mirsini jest zaś zdeterminowana, by wprowadzić swój niecny plan w życie. Militadisa przepełnia zaś poczucie winy, gdy uświadamia sobie co zrobił i do czego doprowadziły jego czyny. Czy naprawi teraz swój błąd?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: "Stepowa miłość" - OBSADA: kto gra w nowym serialu i o czym on jest? [FABULA, EMISJA]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP