Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 141 - STRESZCZENIE. Eleni gotowa stawić czoła przeznaczeniu [18.01.22]

17.01.2022 13:05
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 141. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 141 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 141. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 141 – STRESZCZENIE

Streszczenie 141. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Theodossia decyduje się odwiedzić Eleni w więzieniu. Błaga ją o wybaczenie. Doukas jest zaś tak zaniepokojony nakazem aresztowania, że od razu obmyśla plan ucieczki. Liczy przy tym na pomoco Konstantisa i Meletisa.

Vallaris natomiast przetrzymuje Bekiarisa w celi. Zamierza zmusić go do wyjawienia nazwiska zabójcy syna Nestorasa. Wkrótce Eleni z odwagą wchodzi na salę sądową. Jest gotowa usłyszeć wyrok i stawić czoła swojemu przeznaczeniu.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: Najlepiej recenzowany film roku 2021. Tej produkcji raczej nikt o to nie podejrzewał

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP