Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 140 - STRESZCZENIE. Proces Eleni dobiega końca [17.01.22]

14.01.2022 11:01

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 140. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 140 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 140. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 140 – STRESZCZENIE

Streszczenie 140. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Proces w sprawie Eleni wkracza w ostatni etap. Z tego powodu Kipreos decyduje się zaszantażować Mirsini. Chce w ten sposób zmusić ją do złożenia zeznań. Wszyscy czekają na ostateczny werdykt. Jego ogłoszenie ma nastąpić następnego dnia. Tolias w rozmowie z policją obciąża Doukasa i implikuje, że to on jest odpowiedzialny. W trakcie nocy niecierpliwy Militadis decyduje się wymieryć sprawiedliwość na własną rękę.

loader

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: "Gentefied": Netflix kasuje serial po dwóch sezonach. Kolejna produkcja do odstrzału

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP