Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 139 - STRESZCZENIE. Proces ws. morderstwa Giannosa zawieszony [14.01.22]

Michał Kaczoń
13.01.2022 11:48

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 139. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 139 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 139. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

 „Dzikie pszczoły”, odcinek 139 – STRESZCZENIE

Streszczenie 139. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Po raz kolejny, z brakuj ostatecznych dowodów, proces w sprawie śmierci Giannosa zostaje zawieszony. Doukas nie kryje radości, zaś Militadis jest szczerze zszokowany takim obrotem spraw. Eleni natomiast z przygnębieniem oczekuje na kontynuację procesu. Meletis z Konstantisem natomiast osaczają Kleomenisa. Mężczyzna niedługo po podpisaniu dokumentów rozwodowych ucieka z pieniędzmi.

loader

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: „Instrukcja kochania”: miłość oczami popularnej vlogerki. Nowy serial TV4 [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP