Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 138 - STRESZCZENIE. Eleni wciąż zwodzi Kipreosa [13.01.22]

Michał Kaczoń
12.01.2022 12:39

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 138. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 138 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 138. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 138 – STRESZCZENIE

Streszczenie 138. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Kipreos wciąż nie ustaje w próbach wyciągnięcia od Eleni informacji na temat tego, kto zmusił ją do przyznania się do winy. Violeta ma tymczasem nietypową „propozycję nie do odrzucenia” dla Militadisa. Sądzi, że mężczyźnie spodoba się jej pomysł. Kyriakos i Urania stają natomiast w obliczu poważnej zmiany w swoim życiu. Meletis finalnie decyduje się  na zakup ziemi Kleomenisa, a Teodozja ogłasza Lambrosowi ważną decyzję.

loader

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: "Stepowa miłość" - OBSADA: kto gra w nowym serialu i o czym on jest? [FABULA, EMISJA]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP

Zobacz także