Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 136 - STRESZCZENIE. Proces ws. zabójstwa zostaje przerwany [11.01.22]

10.01.2022 11:25

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 136. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 136 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 136. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 136 – STRESZCZENIE

Streszczenie 136. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Proces sądowy w sprawie zabójstwa Giannosa zostaje nieoczekiwanie przerwane. W domu Sevastosów wszyscy odwracają się przeciwko Meletisowi i Konstanisowi. Jedynie Mirsini próbuje przekonać rodzinę o ich niewinności. Bezskutecznie.

Annette tymczasem daje Meletisowi pieniądze, za które mężczyzna ma kupić pola Kleomanisa w jej imieniu. Nikiforos zaś konfrontuje się z Eleni. Pragnie, by kobieta wyznała mu całą prawdę. Eleni natomiast, w obliczu zawieszenia rozprawy, zaczyna wierzyć, podobnie jak niegdyś Lambros, że ma szansę na uczciwy wyrok. Prokurator rozpoczyna nowe dochodzenie. Ponownie przesłuchuje wszystkich zaangażowanych w sprawę. Do jakich wniosków dojdzie tym razem?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: "Benedetta": polscy katolicy domagają się wycofania filmu: "Własna matka w scenach pornograficznych"

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP