Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 135 - STRESZCZENIE. Kolejne zeznania gmatwają sprawę [10.01.22]

05.01.2022 11:11

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 135. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 135 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 135. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 135 – STRESZCZENIE

Streszczenie 135. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Kipreos odkrywa jeden z pilniej strzeżonych sekretów Sevastosa. Jego zeznania po raz kolejny wywracają sprawę do góry nogami. Pinelopi, wbrew woli rodziny, ponownie zbliża się do Meletisa. Panagiotis i Violetta cieszą się z odzyskania praw do kawiarni. Świętuję zwycięstwo nad Stamatisem. W tym czasie Lambros zdradza Militadisowi straszliwą prawdę o śmierci Giannosa.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: Najlepsze filmy 2021 roku – wybór redakcji kulturalnej RadioZET.pl [ZDJĘCIA]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP