Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odc. 259 - STRESZCZENIE. Mały Sergios wyczekuje na odwiedziny Assiminy [01.07]

30.06.2022 09:44
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 259. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 259 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 259. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 259 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 259. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Życie w Dafiani wraca do normy. Przynajmniej pozornie. Nie wszyscy mieszkańcy mogą pozwolić sobie na powrót dawnych nawyków. Przedstawiciele rodziny Stamiris wciąż zaniepokojeni są procesem Nikiforosa. Eleni ukrywa przed Lambrosem swoją wizytę u ginekologa.

Sergios nie radzi sobie w nowym środowisku. Radość znajduje jedynie w perspektywie pójścia do szkoły. Niecierpliwie wyczekuje też odwiedzin Assiminy. Nie wie, że kobieta, z pomocą Drosso, szykuje dla niego nie lada niespodziankę. Czy humor chłopca się poprawi?

Biznes Ouranii zaczyna niesamowicie prosperować. Sarantopoulos trzyma jednak w zanadrzu „haka” na kobietę. Nadchodzi dzień otwarcia fabryki. Militadis planuje sabotaż tego najważniejszego dla Doukasa wydarzenia. Zemsta ma być spektakularna. Co wymyślił mężczyzna?

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: "Blonde": film Netflix o Marilyn Monroe wzbudzi wiele kontrowersji. Chodzi o sceny seksu

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/materiały prasowe TVP

Disney+ - logo
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Disney+