Zamknij

„Dzikie pszczoły“: gdzie obejrzeć nowe odcinki serialowego hitu TVP? Nowe miejsce emisji

Michał Kaczoń
15.09.2021 17:48

„Dzikie pszczoły” to popularny grecki serial, dotychczas emitowany przez TVP1. Gdzie obejrzymy kolejne odcinki historii o rodzinie Stamiris?

Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Dzikie pszczoły” zadebiutowały na antenie TVP1. Serial szybko zyskał przychylność widzów, którzy wciągnęli się w intrygę, przyglądającą się losom trzech sióstr i głośnym sporze o ziemię, w którego znalazły się centrum. Niedawno jednak produkcja zniknęła z ramówki „Jedynki”. Co się stało? I gdzie obejrzymy kolejne odcinki popularnej telenoweli? 

„Dzikie pszczoły” – dlaczego zniknęły z TVP1? 

Grecki serial ustąpił miejsca w ramówce telewizyjnej „Jedynki” nowemu polskiemu serialowi – „Remiza. Zawsze w akcji!”, który zadebiutował na antenie TVP na początku września. Włodarze stacji zdecydowali, że warto wesprzeć rodzimą produkcję, a sprawdzonemu formatowi, lubianemu przez widownię znaleźć nowy dom. Dlatego też z początkiem września nowe odcinki „Dzikich pszczół” obejrzymy w nowym miejscu. Gdzie?

„Dzikie pszczoły” – gdzie teraz oglądać popularny serial?

Od niedawna emisję nowych odcinków greckiego serialu przejęła stacja TVP Kobieta. Kolejne odcinki serialu emitowane są na dedykowanej stacji TVP od poniedziałku do piątku o 17.50.

loader

„Dzikie pszczoły” – co wydarzy się w najnowszym odcinku? 

Chętnych, zainteresowanych tym, co wydarzy się w najbliższych odcinkach serialu „Dzikie pszczoły” odsyłamy do naszych streszczeń poszczególnych epizodów serialu. Najnowsze znajdziecie poniżej:

Czytaj także: Netflix zaprasza na "Tudum". Wiemy, które gwiazdy wezmą udział w wydarzeniu! [WIDEO, LISTA]

RadioZET.pl/Teleman.pl