Zamknij

„Domek na szczęście”: powstanie polska wersja ukraińskiego hitu. W obsadzie Barbara Kurdej-Szatan

27.06.2022 10:59
Domek na szczęście - kadr promocyjny oryginalnego serialu
fot. materiały prasowe New Channel/IMDB

„Domek na szczęście” to kolejna, po „Słudze Narodu”, propozycja serialowa Polsatu, bazująca na ukraińskim hicie. O czym opowie serial i kto zagra główne role? Znamy pierwsze informacje.

„Domek na szczęście” to druga, po „Słudze Narodu”, serialowa propozycja stacji Polsat, bazująca na oryginalnym ukraińskim pomyśle. Serial „Budynochok na shchastya” doczekał się czterech sezonów i opowiada o małżeństwie, które z powodu kłopotów finansowych oraz innych zawirowań, decyduje się przenieść na wieś i założyć… fermę strusi. Nowy pomysł biznesowy rodzi nietypowe wyzwania, z którymi bohaterowie nigdy wcześniej się nie mierzyli, co staje się przyczynkiem do wielu zabawnych i zaskakujących sytuacji.

Dotychczasowe prospekty biznesowe nie przygotowały bowiem bohaterów na poradzenie sobie z nowym pomysłem na życie. Wedle oficjalnego opisu Marianna zarabiała dotychczas jako uznana influencerka, a Bartek pracował w banku. 

„Okaże się, że praca w gospodarstwie to niejedyne czekające ich wyzwanie. Para będzie musiała odnaleźć się w zupełnie nowej i nie zawsze sielskiej wiejskiej rzeczywistości” – możemy przeczytać w oficjalnym opisie produkcji, jak podają Wirtualne Media.

„Domek na szczęście”: polska wersja ukraińskiego hitu

Jak dowiedzieli się dziennikarze portalu WirtualneMedia.pl, produkcja powstaje pod okiem reżysera i scenarzysty Piotra Wereśniaka na zlecenie Polsatu i firmy Polot, która zakupiła prawa do oryginalnego formatu. Z ustaleń przedstawicieli portalu wynika, że w głównych rolach zobaczymy zaś Barbarę Kurdej-Szatan oraz Rafała Zawieruchę.  W pozostałych rolach wystąpią zaś Magdalena Stużyńska-Brauer i Robert Wabich.

Serial zadebiutuje na stacji Polsat oraz w portalu Polsat Box Go, choć na razie nieznana jest dokładna data premiery.

„Domek na szczęście” – zwiastun oryginalnego serialu

Komediowy klimat serialu możemy poczuć już na zwiastunie oryginalnej produkcji. Zwiastun „Budynochok na shchastya” prezentuje się następująco:

RadioZET.pl/WirtualneMedia.pl/NaEkranie.pl/YouTube

Najlepsze seriale na HBO Max 2022 rok
9 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe HBO Max