Zamknij

„Domek na szczęście”: powstanie polska wersja ukraińskiego hitu. W obsadzie Barbara Kurdej-Szatan

27.06.2022 10:59

„Domek na szczęście” to kolejna, po „Słudze Narodu”, propozycja serialowa Polsatu, bazująca na ukraińskim hicie. O czym opowie serial i kto zagra główne role? Znamy pierwsze informacje.

Domek na szczęście - kadr promocyjny oryginalnego serialu
fot. materiały prasowe New Channel/IMDB

„Domek na szczęście” to druga, po „Słudze Narodu”, serialowa propozycja stacji Polsat, bazująca na oryginalnym ukraińskim pomyśle. Serial „Budynochok na shchastya” doczekał się czterech sezonów i opowiada o małżeństwie, które z powodu kłopotów finansowych oraz innych zawirowań, decyduje się przenieść na wieś i założyć… fermę strusi. Nowy pomysł biznesowy rodzi nietypowe wyzwania, z którymi bohaterowie nigdy wcześniej się nie mierzyli, co staje się przyczynkiem do wielu zabawnych i zaskakujących sytuacji.

Dotychczasowe prospekty biznesowe nie przygotowały bowiem bohaterów na poradzenie sobie z nowym pomysłem na życie. Wedle oficjalnego opisu Marianna zarabiała dotychczas jako uznana influencerka, a Bartek pracował w banku. 

„Okaże się, że praca w gospodarstwie to niejedyne czekające ich wyzwanie. Para będzie musiała odnaleźć się w zupełnie nowej i nie zawsze sielskiej wiejskiej rzeczywistości” – możemy przeczytać w oficjalnym opisie produkcji, jak podają Wirtualne Media.

„Domek na szczęście”: polska wersja ukraińskiego hitu

Jak dowiedzieli się dziennikarze portalu WirtualneMedia.pl, produkcja powstaje pod okiem reżysera i scenarzysty Piotra Wereśniaka na zlecenie Polsatu i firmy Polot, która zakupiła prawa do oryginalnego formatu. Z ustaleń przedstawicieli portalu wynika, że w głównych rolach zobaczymy zaś Barbarę Kurdej-Szatan oraz Rafała Zawieruchę.  W pozostałych rolach wystąpią zaś Magdalena Stużyńska-Brauer i Robert Wabich.

Serial zadebiutuje na stacji Polsat oraz w portalu Polsat Box Go, choć na razie nieznana jest dokładna data premiery.

„Domek na szczęście” – zwiastun oryginalnego serialu

Komediowy klimat serialu możemy poczuć już na zwiastunie oryginalnej produkcji. Zwiastun „Budynochok na shchastya” prezentuje się następująco:

loader

RadioZET.pl/WirtualneMedia.pl/NaEkranie.pl/YouTube

Najlepsze seriale na HBO Max 2022 rok
9 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe HBO Max