Zamknij

"Dom z papieru": poznaliśmy tytuły odcinków 5. sezonu. Czy zdradzają coś z fabuły? [WIDEO]

30.08.2021 18:11

"Dom z papieru" nadciąga z finałowym sezonem, a Netflix nie zwalnia tempa w promowaniu jednej ze swoich najpopularniejszych produkcji. Ujawniono właśnie tytuły pierwszych odcinków 5. sezonu "La casa de papel". Co nam mówią o fabule?

"Dom z papieru": poznaliśmy tytuły odcinków 5. sezonu. Czy zdradzają coś z fabuły? [WIDEO]
fot. TAMARA ARRANZ/NETFLIX

"Dom z papieru" powraca, by po raz ostatni umilić nam wieczór. Już wkrótce przyjdzie nam ujrzeć pierwszą część wielkiego finału produkcji, która stała się istnym fenomenem. Tymczasem Netflix (a w zasadzie Profesor za jego pośrednictwem) ujawnił tytuły odcinków pierwszej połowy 5. sezonu "La casa de papel". Co możemy z nich wyczytać?

"Dom z papieru": tytuły pierwszych odcinków 5. sezonu

Przypominamy, że 5. sezon "Domu z papieru" podzielony został na dwie części. Pierwsza z nich ukaże się już za kilka dni, a mianowicie 3 września 2021 roku. Na pozostałe epizody przyjdzie nam poczekać do 3 grudnia.

Przechodząc do meritum, tytuły pierwszych odcinków finałowego sezonu "Domu z papieru" prezentują się następująco:

  • Odcinek 1: "Koniec drogi"
  • Odcinek 2: "Wierzysz w reinkarnację?"
  • Odcinek 3: "Witajcie w teatrze życia"
  • Odcinek 4: "Miejsce w niebie"
  • Odcinek 5: "Wiele żyć do przeżycia"

Tytuły są, jak zwykle, dość tajemnicze i niewiele zdradzają z fabuły, która i tak trzymana jest w sekrecie. Wiemy jedynie, że w nadchodzącej serii zobaczymy prawdziwą wojnę między ekipą Profesora, a Siłami Specjalnymi Hiszpańskiej Armii, a także powitamy nowych bohaterów, którzy znacząco wpłyną na fabułę. Okaże się między innymi, że Berlin miał syna, a poprzedni ukochany Tokio wcale nie zginął z jej ręki.

W rolach głównych powrócą Úrsula Coberó jako Tokio, Álvaro Morte jako Profesor, Itziar Ituño jako Lizbona, Miguel Herrán jako Rio, Jaime Lorente jako Denver, Esther Acebo jako Sztokholm, Enrique Arce jako Arturo, Darko Peric jako Helsinki, Hovik Keuchkerian jako Bogota, Luka Peros jako Marsylia, Rodrigo de la Serna jako Palermo, Najwa Nimri jako Sierra, José Manuel Poga jako Gandia, a także Pedro Alonso w roli Berlina. W nowych rolach zobaczymy zaś Patricka Criado, Miguela Ángela Silvestre ("Sky Rojo") oraz José Manuela Sedę.

loader

 RadioZET.pl/Netflix