Zamknij

„Dom z papieru“: kto jest największym fanem serialu? Poznaliśmy zwycięzcę sztabki złota [WIDEO]

02.12.2021 13:49

„Dom z papieru“ to jedna z najchętniej oglądanych produkcji oryginalnych Netflixa. Hiszpański serial cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, w tym także w Polsce. Z tej okazji platforma zorganizowała specjalny konkurs, który miał wyłonić największego fana Profesora w naszym kraju. Już teraz wiemy, kto wygrał.

Dom z papieru - najwiekszy fan - zdjecia finalistow
fot. materiały prasowe Netflix

Dom z papieru” (org. „Casa de Papel”) to jeden z największych hitów platformy streamingowej Netflix. Hiszpański serial, opowiadający o napadzie na mennicę, a następnie na Bank Hiszpanii, zyskał ogromną popularność, gdy pojawił się na platformie w 2017 roku. Od 3. sezonu, gdy produkcja jest już w pełni kontrolowana przez serwis VOD, serial zyskał tylko kolejnych widzów, którzy z zapartym tchem oglądali przygody bohaterów. Teraz wiemy kto jest największym fanem ze wszystkich.

„Dom z papieru: Najwiekszy fan” – zobacz wielki finał zabawy

Finał zawodów, rozpoczętych już przy premierze pierwszej części serialu – we wrześniu tego roku, odbył się w środę 1 grudnia. Grupa sześciu zawodników – trzy kobiety i trzech mężczyzn – udało się do pewnej „tajnej lokalizacji” pod Paryżem, aby tam rywalizować ze sobą w kategoriach, związanych z akcją serialu.

Każdy z bohaterów dostał swój „miastowy” pseudonim. Tym samym o kilogramową złotą sztabkę, walczyli „Warszawa”, „Bielsko-Biała”, „Kraków”, "Krosno", „Ostrów Wielkopolski” i „Śmigiel”. Finaliści zostali wybrani z grupy ponad 23 tys. zgłoszeń, które zostały nadesłane w trakcie trwania poprzednich etapów zabawy. Finał transmitowany był na żywo na oficjalnym kanale YouTube serwisu Netflix, a teraz można go obejrzeć w formie zapisu wideo.

„Dom z papieru: Największy fan” – kto wygrał?

Aby dowiedzieć się kto wygrał, wystarczy obejrzeć na YouTube finał zabawy. Dla niecierpliwych dodamy, że (SPOILER ALERT) zwycięzcą został „Warszawa” (END OF SPOILER).

loader

„Dom z papieru” – gdzie oglądać?

Finałowe odcinki kultowego serialu zawitają na platformę Netflix już w piątek 3 grudnia. Jako, że będzie to ostatnia odsłona produkcji, platforma przygotowała specjalny zwiastun, zachęcający do obejrzenia całego serialu. Materiał wygląda następująco:

Czytaj także: Netflix: oto największy hit w historii platformy. Mimo fatalnych recenzji ma rekordową oglądalność

RadioZET.pl/informacja prasowa Netflix/YouTube