Zamknij

"Dom z papieru": kto będzie narratorem w nowych odcinkach?

01.12.2021 13:11

"Dom z papieru" to hiszpański serial, który podbił Netflixa. Niebawem produkcja przejdzie do historii, a widzowie zobaczą, jak zakończą się losy bohaterów? I kto będzie narratorem w nowych epizodach? Podajemy, co już wiadomo.

Dom z papieru
fot. Tamara Arranz/Netflix

"Dom z papieru": kto będzie narratorem w nowych odcinkach serialu Netflixa? To pytanie, które zadaje sobie wielu fanów produkcji. Nowe odcinki serialu "Dom z papieru" zasilą bibliotekę Netflixa jeszcze w grudniu. Czego możemy się spodziewać?

Zobacz także: Netflix podaje nowości na grudzień 2021. Lista premier filmów i seriali [TYTUŁY]

"Dom z papieru": kto będzie narratorem w nowych odcinkach serialu Netflixa?

"Dom z papieru" to jeden z największych hitów w historii platformy Netflix. Pierwszy sezon miał premierę w 2017 roku, obecnie serial składa się z 5. części, a ostatnia została podzielona na dwie. Na przestrzeni lat wiele się zmieniło - pożegnaliśmy niektórych bohaterów. 

UWAGA - MOŻLIWE SPOILERY

Ostatni odcinek pierwszej części 5. sezonu był szeroko komentowany w internecie. Zginęła Tokio, jedna z głównych bohaterek, a do tego narratorka. Kto zatem zastąpi ją tej roli? Na ten moment nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Fani serialu uważają, że Ursula Corbero, która wcielała się w Tokio, może użyczyć głosu w retrospekcjach. Twórcy w podobny sposób radzili sobie już w przeszłości - wystarczy przypomnieć sobie przypadek Berlina.

Jak zauważył jednak portal pcworld.pl - historia Tokio została już jednak zamknięta i opowiedziana w całości. Mówi się też o tym, że w nowym sezonie zabraknie narratora, ale też, że pałeczkę przejmie inny bohater. Na szczegóły przyjdzie nam jeszcze poczekać.

loader

"Dom z papieru": kiedy premiera finału na Netflix?

Druga część 5. sezonu serialu "Dom z papieru" trafi na Netflix już 3 grudnia 2021 roku.

Zobacz także: „Dom z papieru“: materiał z planu zapowiada emocje finałowych odcinków [WIDEO]

RadioZET.pl/pcworld.pl