Zamknij

"Dom z papieru": Netflix ogłosił konkurs dla fanów popularnego serialu! Na czym polega?

09.09.2021 19:58

"Dom z papieru" to twój ulubiony serial i myślisz, że wiesz o nim wszystko? Teraz masz szansę się wykazać, a przy okazji zgarnąć nagrodę. Na czym polega konkurs ogłoszony przez Netflixa? Zdradzamy szczegóły.

"Dom z papieru": Netflix ogłosił konkurs dla fanów popularnego serialu! Na czym polega?
fot. TAMARA ARRANZ/NETFLIX

"Dom z papieru" święci triumfy na Netflixie, a włodarze platformy postanowili zadbać o to, by napięcie nie opadło aż do premiery finałowych odcinków. W związku z tym ogłoszono konkurs na Największego Fana serialu. Co trzeba zrobić, by wygrać i i jaka jest nagroda?

"Dom z papieru": konkurs dla fanów serialu

Jak donosi Netflix, Profesor postanowił zadbać o to, byście się przypadkiem nie nudzili czekając na nowe odcinki "La Casa de Papel". W najbliższym czasie będziecie mieć bowiem okazję wykazać się znajomością serialu i zyskać tytuł Największego Fana "Domu z papieru", a przy okazji zgarnąć nielichą nagrodę. Pierwszy etap przygotowanego przez Profesora sprawdzianu rozpocznie się w poniedziałek 13 września i zakończy o północy w piątek 17 września. To jednak nie wszystko, bo cała zabawa będzie trwać przez kilka tygodni.

"Dom z papieru" konkurs: PIERWSZY ETAP

Profesor wie, że kluczowe są pierwsze chwile napadu, gdzie nie ma miejsca na najmniejszy nawet błąd. Dlatego na początkową fazę konkursu, którą jest quiz z wiedzy o serialu, przeznaczył tylko kilka dni. Od godziny 9:00 w poniedziałek 13 września do 23:59 w piątek 17 września na stronie www.najwiekszyfan.pl, miłośnicy "Domu z papieru" będą mogli odpowiedzieć na pytania jednokrotnego wyboru oraz jedno pytanie otwarte dotyczące fabuły i bohaterów serii. 100 osób z najlepszym wynikiem przejdzie do następnego etapu.

"Dom z papieru" konkurs: DRUGI ETAP

Po pierwszej selekcji nastąpi czas na zdobycie zaufania Profesora. Każda ze 100 osób, które znajdą się w drugim etapie, będzie miała za zadanie nagrać wideo, przekonujące, że to właśnie ona zasługuje na miano Największego Fana. Z nadesłanych filmów wyłonionych zostanie sześć najlepszych, a ich autorzy otrzymają zaproszenie do Akademii, w której Profesor podda ich ostatecznej próbie.

"Dom z papieru" konkurs: TRZECI ETAP

Na zmagania finałowej szóstki patrzeć będą wszyscy. Ostatnie starcie odbędzie się w środę 24 listopada, a biorących udział w różnorodnych konkurencjach finalistów będzie można oglądać na kanale YouTube Netflix Polska. 

"Dom z papieru" konkurs: co można wygrać?

Choć sam tytuł Największego Fana "La Casa de Papel" i uznanie samego Profesora to już nie lada wyróżnienie, Netflix przygotował też coś ekstra. Osoba, która wygra konkurs, otrzyma (ponoć) prawdziwą sztabkę złota.

Zobacz także

"Dom z papieru 5": kiedy premiera nowych odcinków?

Za nami pierwsza połowa finałowego sezonu "Domu z papieru". Nie obyło się bez emocji i sporych zaskoczeń. Zwieńczenie historii Profesora i jego ekipy poznamy już za kilka tygodni. Druga połowa 5. sezonu zawita bowiem na Netflixie 3 grudnia 2021 roku.

RadioZET.pl/Netflix