Zamknij

"Dom z papieru": gwiazda serialu poprowadzi tajemnicze reality show Netflixa. Co już wiemy?

03.09.2021 18:14

"Dom z papieru" powrócił z finałowym sezonem, a świat obiegła wiadomość, że jedna z gwiazd serialu kontynuować będzie współpracę z Netflixem. Co już wiemy o "Insiders" z Najwą Nimri?

"Dom z papieru": gwiazda serialu poprowadzi tajemnicze reality show Netflixa. Co już wiemy?
fot. materiały prasowe Netflix

"Dom z papieru" ponownie podbija Netflixa, a jedna z gwiazd serialu otrzymała właśnie rolę w nowym, tajemniczym projekcie platformy. Zdradzamy pierwsze szczegóły reality show "Insiders", które poprowadzi Najwa Nimri.

"Insiders": Najwa Nimri poprowadzi reality show Netflixa 

Najwa Nimri zasłynęła jako gwiazda hiszpańskiego serialu "Uwięzione", a świat kojarzy ją głównie jako inspektor Sierrę z "Domu z papieru". Bezwzględna policjantka dała się we znaki ekipie Profesora, a jej dalsze poczynania śledzić będziemy w 5. sezonie "La Casa de Papel". Pożegnanie z popularną produkcją nie oznacza jednak, że aktorka zakończy współpracę z Netflixem.

Gigant streamingowy zapowiedział jakiś czas temu nowy program "Insiders", który będzie pierwszym hiszpańskim reality show platformy, a poprowadzi go właśnie Najwa Nimri. Jest to niezwykle tajemniczy projekt, do którego zorganizowano internetowy casting, w którym udział wziąć mógł w zasadzie każdy. Sęk w tym, że żaden z uczestników nie będzie miał pojęcia, czego on właściwie dotyczy.

Nagrodą za wygraną będzie pokaźna suma 100 000 euro, jednak haczyk polega na tym, że jeśli którykolwiek z uczestników zdradzi, o co w programie chodzi, automatycznie z niego wylatuje. Musimy przyznać, że brzmi to intrygująco i z niecierpliwością wyczekujemy nowych doniesień. Gdy tylko takowe się pojawią, od razu was o tym poinformujemy. 

RadioZET.pl/Today.in-24.com/Telemagazyn.pl