Zamknij

„Dom z papieru: Korea”: nowy zwiastun serialu. Bohaterowie w akcji [WIDEO]

20.05.2022 13:23
Dom z papieru: Korea - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Netflix

„Dom z papieru: Korea”, czyli koreański remake hiszpańskiego hitu Netflixa już wkrótce zawita na platformie. W ramach promocji tytułu w sieci pojawił się nowy zwiastun. Widzimy na nim bohaterów w akcji. Kiedy premiera?

Dom z papieru: Korea” (ang. "Money Heist: Korea – Joint Economic Area") to koreański remake jednego z największych hitów platformy Netflix – hiszpańskiego serialu „Dom z papieru”. Oryginalna produkcja emitowana była w latach 2017-2021 i doczekała się wiernej grupy fanów. Po zakończeniu serialu ogłoszono już spin-off poświęcony postaci Berlina, a także omawiany właśnie koreański remake. 

Fabuła nowego serialu jest łudząco podobna do tej z oryginalnego serialu, choć z lekkim geopolitycznym twistem. Wedle oficjalnego opisu fabuły: Enigmatyczny Profesor zbiera grupę zdolnych złodziei z Północy i Południa, aby ukraść świeżo wydrukowaną walutę przyszłej, zjednoczonej Korei. Teraz w sieci zadebiutował właśnie nowy zwiastun produkcji, w którym wreszcie możemy zobaczyć głównych bohaterów w akcji. Po kilku krótkich teaserach, w końcu mamy szansę zobaczyć, jak prezentują się Profesor i jego wesoła gromada, gdy przechodzą od słów do czynów.

„Dom z papieru: Korea” – zwiastun

Najnowszy materiał promocyjny serialu prezentuje się następująco:

„Dom z papieru: Korea” – twórcy i obsada

Twórcami adaptacji hiszpańskiego hitu jest trójka scenarzystów: Ryu Yong-jae, Kim Hwan-chae, Choe Sung-jun. Serial wyreżyserował zaś: Kim Hong-sun. Na ekranie, oprócz Yoo Ji-tae w roli Profesora zobaczymy także takich aktorów i aktorki jak: Berlin (Park Hae-soo); Tokyo (Jun Jong-seo); Moscow (Lee Won-jong); Denver (Kim Ji-hun); Nairobi (Jang Yoon-ju); Rio (Lee Hyun-woo); Helsinki (Kim Ji-hoon),  Oslo (Lee Kyu-ho).

„Dom z papieru: Korea” – kiedy premiera? 

Premiera serialu przewidziana jest na piątek 24 czerwca.

Czytaj także: Patryk Vega nakręci anglojęzyczny film o Władimirze Putinie. W tej roli widzi hollywoodzką gwiazdę

RadioZET.pl/YouTube/Netflix