Zamknij

"Dom z papieru": Nowy teaser 5. sezonu. Wiemy, kiedy pojawi się pełny zwiastun [WIDEO]

27.07.2021 09:15

"Dom z papieru" już niebawem powróci na Netflix z 5. sezonem. W sieci pojawił się nowy klip, będący zapowiedzią nadchodzącego zwiastuna.

Dom z papieru 5
fot. MANOLO PAVÓN/NETFLIX

"Dom z papieru" dorobił się statusu jednego z największych hitów Netflixa. A jak w przypadku wielkich hitów bywa, nie tylko nowe sezony, ale nawet promujące je zwiastuny otrzymują swoje zwiastuny. W sieci pojawił się właśnie nowy klip z udziałem Profesora, który zapowiada pełny trailer 5. sezonu "Domu z papieru".

Zobacz także

"Dom z papieru 5" - Nowy teaser. Kiedy pojawi się pełny zwiastun? [WIDEO]

Szach mat, Profesorze czytamy w opisie krótkiego klipu, który promuje 5. sezon "Domu z papieru" i zapowiada datę premiery jego pełnego zwiastuna. Widzimy w nim bezpośrednią kontynuację tego, co spotkało szefa gangu przyodzianych w czerwień złodziei w finale 4. sezonu hiszpańskiego hitu.

loader

"Dom z papieru 5" - Kiedy premiera na Netflix?

W 5. sezonie "Domu z papieru" zobaczymy, jak schwytany przez Sierrę Profesor pozostaje na jej łasce i niełasce, po raz pierwszy w życiu nie mając planu ucieczki. Tymczasem uwielbiana grupa złodziei po 100 godzinach zamknięcia w Banku Hiszpanii mierzy się z nowym, najgroźniejszym dotychczas wrogiem - wojskiem. Największy skok wszech czasów dobiega końca, a to, co zaczęło się jako napad rabunkowy, zamienia się w wojnę. Pierwsza połowa 5. sezonu kultowego serialu trafi na Netflix 3 września 2021 roku, druga będzie dostępna od 3 grudnia 2021 roku. Zwiastun zadebiutuje natomiast już w przyszłym tygodniu - 2 sierpnia 2021. 

RadioZET.pl/Netflix