Zamknij

Dom smoka: Trwają poszukiwania Targaryenów do spin-offu "Gry o tron"

Roksana Orlicka
28.01.2020 14:22

"Gra o tron" to jeden z najpopularniejszych seriali wszech czasów. HBO potwierdziło, że powstanie spin-off kultowej produkcji. Co więcej, trwają już wstępne prace. Wiadomo, że producenci poszukują osób, które mogłyby się wcielić w Targaryenów. Kiedy produkcja pojawi się na antenie HBO?

Dom smoka kiedy premiera twórcy szukają odpowiedniej obsady
fot. YouTube/ HBO Polska

Dom smoka: Trwają poszukiwania Targaryenów do spin-offu "Gry o tron". Można powiedzieć, że "Gra o tron" była jedną z najpopularniejszych produkcji HBO ostatnich lat. Serial miał łącznie 8 sezonów, a ostatni odcinek wyświetlono w 2019 roku. HBO zapowiedziało, że niedługo powstanie "Dom smoka", czyli spin-off "Gry o tron". Trwają już pierwsze prace polegające na szukaniu odpowiedniej obsady. Kiedy premiera?

Zobacz także: Dom smoka: Wiemy, kiedy pojawi się spin-off "Gry o tron"

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Dom smoka: HBO poszukuje odpowiedniej obsady serialu

"Dom smoka" to zapowiadany spin-off "Gry o tron", na który czekają fani popularnej sagi. Cała historia ma być oparta na książce George'a R.R. Martina o tytule "Ogień i krew". O czym będzie fabuła "Domu smoka"? Będzie się ona opierać wydarzeniach, które miały miejsce na 300 lat przed historiami opowiedzianymi w "Grze o tron". Serial skupi się na rodzie Targaryenów, czyli o przodkach Daenerys.

Jak podaje naekranie.pl, w internecie można znaleźć pierwsze castingowe opisy trzech głównych postaci. 

  • Aegon Targaryen - około 20 lat, białoskóry mężczyzna. Poślubił dwie siostry: VISENYĘ i RHAENYS. Wycofany, cichy, pobożny. Surowy wobec tych, którzy mu się sprzeciwią. Dosiada smoka imieniem Balerion. GŁÓWNY BOHATER.
  • Visenya Targaryen - około 20 lat, białoskóra kobieta. Starsza siostra i żona Króla AEGONA. Zmysłowa, poważna i bezlitosna. Dosiada smoka Vhagara. GŁÓWNA BOHATERKA.
  • Rhaenys Targaryen - około 20 lat, białoskóra kobieta. Najmłodsza siostra króla AEGONA. Dobroduszna, pełna gracji, radosna i ciekawa, impulsywna. Dosiada smoka Meraxesa. GŁÓWNA BOHATERKA. 

Niestety, prace nad serialem "Dom smoka" potrwają jeszcze wiele miesięcy. Wstępnie mówi się o tym, że serial pojawi się na HBO w 2022 roku.

 

Zobacz także: Valhalla: Netflix przejmuje "Wikingów". Co wiadomo o kontynuacji serialu?

RadioZET.pl/RO