Zamknij

Dom smoka: Wiemy, kiedy pojawi się spin-off "Gry o tron"

Roksana Orlicka
17.01.2020 16:14

"Gra o tron" to jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich lat. Okazuje się, że powstanie spin-off popularnej produkcji HBO. Zdradzono pierwsze szczegóły. Wiemy już, kiedy można się spodziewać premiery "Domu smoka". 

Dom smoka wiemy kiedy powstanie spin off Gry o tron
fot. Shutterstock

Dom smoka: Wiemy, kiedy pojawi się spin-off "Gry o tron". To już pewne, że pojawi się spin off jednego z najpopularniejszych seriali ostatnich lat, czyli "Gry o tron"Casey Bloys, szef programowy stacji HBO, zdradził pierwsze szczegóły. Wiemy już, kiedy można się spodziewać serialu "Dom smoka"

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Dom smoka: Wiemy, kiedy spin-off "Gry o tron" pojawi się w telewizji

"Gra o tron" miała finał w 2019 roku. Fani popularnej produkcji nie tracili nadziei na to, że powstaną kolejne seriale, nawiązujące do świata stworzonego przez George'a R. R. Martina. Szef programowy HBO potwierdził, że w planach jest powstanie serialu "Dom smoka". O czym miałby on opowiadać i kiedy pojawi się w telewizji?

Serial "Dom smoka" będzie się opierał na książce "Ogień i krew" Martina. Akcja rozgrywa się na około trzysta lat przed wydarzeniami przedstawionymi w "Grze o tron". Książka głównie przedstawia losy rodu Tagaryenów, dawnych władców Westeros. Wiadomo już, że za scenariusz będzie odpowiedzialny Ryan Condal, a będzie go wspierał autor sagi, George R.R. Martin

Mówi się o tym, że reżyserią zajmie się Miguel Sapochnik. Był on już odpowiedzialny za pracę przy kilku odcinkach "Gry o tron"

Niestety, fani "Gry o tron" muszą się uzbroić w cierpliwość. Casey Bloys z HBO powiedział, że serial "Dom smoka" będzie miał premierę najwcześniej w 2022 roku. Zdradził także, że na razie stacja nie ma w planach prac nad innymi spin-offami "Gry o tron".

 

Zobacz także: Westworld: 3. sezon serialu trafi jeszcze w tym roku na HBO

RadioZET.pl/RO