Zamknij

"Dom pod Dwoma Orłami": nowy serial TVP. Kiedy będzie można oglądać?

24.08.2022 14:39

"Dom pod Dwoma Orłami" to nowy serial TVP, który jeszcze w 2022 roku ma się znaleźć w ramówce stacji. O czym opowie, kto w nim wystąpi? Podajemy szczegóły.

Karolina Gruszka
fot. Piotr Molecki/East News

"Dom pod Dwoma Orłami": nowy serial TVP trafi na antenę stacji jeszcze w tym roku. Produkcja była zapowiadana od dłuższego czasu, ale dopiero teraz pojawiły się konkretne informacje. O czym opowie fabuła "Domu pod Dwoma Orłami" i kogo zobaczymy w serialu? Podajemy szczegóły.

Zobacz także: TVN: jesienna ramówka. Tylko jeden serial jest nowością [SZCZEGÓŁY EMISJI]

"Dom pod Dwoma Orłami": nowy serial TVP. Kogo w nim zobaczymy?

"Dom pod Dwoma Orłami" to nowość, która niebawem zasili antenę Telewizji Polskiej. Takie informacje przekazał portal wirtualnemedia.pl. Warto wspomnieć, że zdjęcia rozpoczęły się w 2019 roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa zakończono je dopiero w 2021 roku, a premiera została przesunięta.

"Dom pod Dwoma Orłami" to serial, którego fabuła rozgrywa się w rejonach Dolnego Śląska. Przedstawia on losy rodziny, która zamieszkuje tytułowy dom. Wątki skupiają się przede wszystkim na Zofii Szablewskiej i jej córce Helenie oraz wnuczce Mariannie. W tle rozgrywają się wydarzenia z Polski 1997 roku, w tym miejsce ma powódź tysiąclecia. Dom zostaje zniszczony przez żywioł, a najmłodsza reprezentantka rodu odkrywa jego niezwykłą historię.

W serialu "Dom pod Dwoma Orłami" występują:

  • Sonia Mietielica
  • Agnieszka Mandat
  • Karolina Gruszka
  • Małgorzata Zajączkowska
  • Karolina Rzepa
  • Adrian Zaremba
  • Andrzej Seweryn

"Dom pod Dwoma Orłami": kiedy premiera w TVP?

Serial "Dom pod Dwoma Orłami" ma się składać z 10 odcinków. Na ten moment nie jest pewne, kiedy dokładnie serial trafi na antenę TVP. Nieoficjalnie mówi się, że zostanie uwzględniony w zimowej ramówce, czyli jeszcze w 2022 roku.

loader

Zobacz także: Cała rodzina gra w "M jak miłość". Wiedzą o tym nieliczni fani

RadioZET.pl/Wirtualnemedia.pl

Yellowjackets
5 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe Canal +