Zamknij

"Doktor Jan z Deekelsen: Nowy start", odcinek 2 - STRESZCZENIE. Jan jest oszustem? [27.01]

26.01.2022 14:46
Doktor Jan z Deekelsen: Nowy start - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Doktor Jan z Deekelsen: Nowy start" to niemiecki serial, który trafił na TVP. Co się wydarzy w życiu młodego lekarza? Podajemy streszczenie 2. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

"Doktor Jan z Deekelsen: Nowy start", odcinek 2 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w pierwszym epizodzie nowego  serialu "Doktor Jan z Deekelsen: Nowy start"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki niemieckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 2. odcinka serialu "Doktor Jan z Deekelsen: Nowy start" i szczegóły jego emisji.

"Doktor Jan z Deekelsen: Nowy start", odcinek 2: Streszczenie epizodu

Jan wciąż czeka na naprawę samochodu. Wykorzystuje czas wolny, by zapoznać się z mieszkańcami miasteczka, w którym był zmuszony się zatrzymać. Policjanci z Deekelsen dostają rysopis oszusta który podaje się za lekarza, by wyłudzić od swoich ofiar pieniądze. Funkcjonariusze postanawiają przyjrzeć się tajemniczemu mężczyźnie, który twierdzi, że jedzie do Danii, by zostać ordynatorem. Wkrótce mieszkańcy miasteczka zaczynają plotkować, że to Jan jest hochsztaplerem i w rzeczywistości trafił do miejscowości, by okraść miejscowych. Młody lekarz ma nie lada kłopoty.

"Doktor Jan z Deekelsen: Nowy start", odcinek 2: Gdzie i kiedy oglądać?

2. odcinek serialu "Doktor Jan z Deekelsen: Nowy start" będzie można obejrzeć w czwartek, 27 stycznia 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 15:10 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl