Zamknij

"Doktor Jan z Deekelsen: Nowy start", odcinek 1 - STRESZCZENIE. Jan ma wypadek [26.01]

26.01.2022 14:39
Doktor Jan z Deekelsen: Nowy start - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Doktor Jan z Deekelsen: Nowy start" to niemiecki serial, który trafił na TVP. Co się wydarzy w życiu młodego lekarza? Podajemy streszczenie 1. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

"Doktor Jan z Deekelsen: Nowy start", odcinek 1 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w pierwszym epizodzie nowego  serialu "Doktor Jan z Deekelsen: Nowy start"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki niemieckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 1. odcinka serialu "Doktor Jan z Deekelsen: Nowy start" i szczegóły jego emisji.

"Doktor Jan z Deekelsen: Nowy start", odcinek 1: Streszczenie epizodu

Jan to młody lekarz, który pracuje w prywatnej klinice swojego ojca. Pomiędzy mężczyznami ciągle dochodzi jednak do kłótni i nieporozumień. Mający dość konfliktów bohater decyduje się na porzucenie pracy i wyjazd z miasta. Udaje mu się dostać pracę w Danii, jako ordynator kliniki. Podczas podróży do nowego miejsca pracy dochodzi do wypadku, który zmusza Jana do zatrzymania się w małym miasteczku. Liczy, że mechanikom uda się szybko naprawić zepsuty samochód.

"Doktor Jan z Deekelsen: Nowy start", odcinek 1: Gdzie i kiedy oglądać?

1. odcinek serialu "Doktor Jan z Deekelsen: Nowy start" będzie można obejrzeć w środę, 26 stycznia 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 15:10 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl