Zamknij

Disney+ – sierpień 2022: lista nowości. Wśród nich "She-Hulk", "Andor" i "Buzz Astral"

26.07.2022 11:58

Co nowego na Disney+ w sierpniu 2022? Jakie nowe filmy i seriale trafią na platformę streamingową? Oto lista wszystkich nowości dostępnych w serwisie.

She-Hulk - Tatiana Maslany - kadr z serialu Marvela
fot. Disney+/materiały prasowe

Disney+ na stałe zagościł w Polsce. Platforma oferująca produkcje Disneya, studia Pixar, "Star Wars", Marvel Studios i tytuły kanałów National Geographic oraz Starz szybko stała się poważną konkurencją dla Netflix i HBO Max. Co nowego przygotowano na sierpień 2022 roku?

Disney+ - nowe filmy i seriale w lipcu 2022

"Buzz Astral" - 3 sierpnia 2022

Animowany film przygodowy science-fiction produkcji Disneya oraz Pixara - historia Buzza Astrala, bohatera, który zainspirował powstanie stawnej figurki. "Buzz Astral" śledzi losy naszego legendarnego strażnika kosmosu podczas międzygalaktycznej przygody, w której towarzyszą mu ambitni rekruci: Izzy, Mo oraz Darby, a także robot Kotex. Ta barwna ekipa wyrusza w najtrudniejszą misję - muszą nauczyć się współpracować, aby uciec złemu Zurgowi oraz posłusznej mu armii robotów, które depczą im po pietach.

"Predator: Prey" - 5 sierpnia 2022

Najnowsza pozycja w serii o Predatorze, "Predator: Prey", to zupełnie nowy thriller, którego akcja rozgrywa się wśród Komanczów 300 lat temu. Jest to opowieść o młodej kobiecie, Naru, zaciętej wykwalifikowanej wojowniczce, która została wychowana w cieniu legendarnych łowców przemierzających Wielkie Równiny. Kiedy wiec niebezpieczeństwo zagraża jej obozowi, postanawia chronić swój lud. Ofiara, którą śledzi i z którą ostatecznie się konfrontuje, okazuje się wysoce rozwiniętym drapieżnikiem z kosmosu z zaawansowanym technicznie arsenałem, co skutkuje okrutną i przerażającą rozgrywką między dwoma przeciwnikami.

"Lego Gwiezdne Wojny: Wakacje" - 5 sierpnia 2022

Finn zorganizował wakacje-niespodziankę dla swoich przyjaciół na pokładzie statku Halcyon. Jednak jego plan szybko się rozpada, kiedy bohater zostaje oddzielony od grupy. Będąc sam na pokładzie Halcyona, Finn spotyka trzy Duchy Mocy - Obi-Wana Kenobiego, Anakina Skywalkera i Księżniczkę Leię, z których każdy opowiada swoje zaskakujące historie o nieudanych wakacjach.

"Ja jestem Groot" - 10 sierpnia 2022

Nie da się ochronić galaktyki przed tym psotnym maluchem! Przygotuj się na niesamowitą przygodę, gdy mały Groot, jako główny bohater kolekcji shortów, będzie przeżywał dni chwały, trudy dorastania i sztukę wpadania w kłopoty wśród gwiazd. W "Ja jestem Groot" zobaczymy zarówno nowe, niezwykle postacie, jak i znanego wszystkim małego Groota.

"Mecenas She-Hulk" - 17 sierpnia 2022

W produkcji Marvel Studios "Mecenas She-Hulk" Jennifer Walters (Tatiana Maslany), prawniczka specjalizująca się w sprawach prawnych o charakterze nadludzkim - musi radzić sobie w skomplikowanym życiu samotnej 30-latki, która w dodatku jest zielona, wyposażona w supermoce i mierzy ponad dwa metry wzrostu.

"Andor" - 30 sierpnia 2022

Serial "Andor" eksploruje nową perspektywę galaktyki "Gwiezdnych wojen", koncentrując się na podróży Cassiana Andora, który pragnie odkryć sposób na wywarcie wpływu na świat. Serial przedstawia opowieść o narastającym buncie przeciwko Imperium oraz o tym, jak ludzie i planety zostali w niego zaangażowani. To era pełna niebezpieczeństw, oszustw i intryg, a Cassian właśnie ma wkroczyć na ścieżkę, której celem jest przekształcenie go w zbuntowanego bohatera.

loader

RadioZET.pl/Disney+