Zamknij

Michael C. Hall powraca jako "Dexter" w kolejnej zapowiedzi nowego sezonu. Kiedy premiera?

30.04.2021 11:43

W sieci pojawiła się nowa zapowiedź 9. sezonu serialu "Dexter". Widzimy w niej Michaela C. Halla, który po latach powrócił do tytułowej roli. Twórcy zapowiedzieli też kiedy zobaczymy nowe odcinki produkcji.

Dexter - MICHAEL Hall - kadr z serialu
fot. Album Online/East News

Po ośmiu latach od zakończenia ostatniego sezonu serialu "Dexter" tytułowy bohater powróci w kontynuacji. Twórcy zaprezentowali kolejną zapowiedź kontynuacji historii dobrego seryjnego mordercy.

"Dexter" - nowa zapowiedź 9. sezonu kultowego serialu

"Dexter" należy do jednego z tytułów, które sprawił, że seriale zaczęły być inaczej postrzegane przez widzów. Swego czasu był ogromnym hitem i chociaż z sezonu na sezon tracił to, co było w nim najlepsze, do tej pory cieszy się uznaniem fanów. Nic więc dziwnego, że po latach niesatysfakcjonujące zakończenie sezonu 8. doczeka się kontynuacji.

Twórcy nowych odcinków "Dextera" idą jak burza. Niedawno zaprezentowano pierwszy teaser, by kilka dni później zamieścić w sieci nieco dłuższą zapowiedź, w której możemy zobaczyć Michaela C. Halla w tytułowej roli. Oto jak prezentuje się krótkie wideo.

Zapowiedź zaczyna się od ujęcia pieńka i siekiery, co nawiązuje do finału "Dextera", w którym tytułowy bohater uciekł na północ Stanów Zjednoczonych i zatrudnił się jako drwal. Obraz stopniowo oddala się i oczom widzów ukazuje się wnętrze chaty, w której mieszka Dexter, stojący w oknie i patrzący na zimowy krajobraz. Po chwili bohater odwraca się w kierunku kamery i z uśmiechem na twarzy, porozumiewawczo podnosi brwi. Teaser kończy się krwawym tytułem serialu na śniegu.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku

loader

"Dexter" - kiedy premiera 9. sezonu serialu?

W kontynuacji "Dextera" oprócz Halla wystąpili Clancy Brown, Julia Jones, Alano Miller i Jamie Chung. Za 9. sezon odpowiada Clyde Phillips - oryginalny shorwunner serialu. Kontynuacja będzie krótsza niż poprzednie sezony, bo liczyć będzie jedynie 10 odcinków, które mają być domknięciem historii tytułowego bohatera. Premiera kontynuacji "Dextera" odbędzie się jeszcze w roku 2021 - dokładnie jesienią. Nie podano jednak konkretnej daty debiutu.

RadioZET.pl/Screen Crush
Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET