Zamknij

Zobacz kolejną zapowiedź "Dextera". Co zdradza na temat fabuły nowego sezonu serialu? [WIDEO]

27.05.2021 12:06

Dziewiąty sezon "Dextera" doczekał się kolejnego teasera. Tym razem twórcy postanowili uchylić rąbku tajemnicy dotyczącej fabuły nowych odcinków kultowej produkcji. 

Dexter - MICHAEL C. HALL - kadr z serialu
fot. Album Online/East News

Co wydarzy się w nadchodzących odcinkach serialu "Dexter"? W sieci zadebiutował nowy teaser, sugerujący, jak potoczyło się życie tytułowego bohatera.

"Dexter" sezon 9 - nowa zapowiedź zdradza, co zobaczymy w serialu

O tym, że po prawie 8 latach powróci serial "Dexter" wiadomo już od jakiegoś czasu. Do tej pory twórcy są jednak niezwykle oszczędni w udzielaniu informacji na temat tego, co zobaczymy w dziewiątym sezonie produkcji o dobrym seryjnym mordercy. Nowy teaser trochę to zmienia.

Słynna produkcja stacji Showtime zakończyła się w dość rozczarowujący sposób. Twórcy "Dextera" uznali po latach, że można przygotować nowe zakończenie, które naprawi błędy przeszłości. Pomysł wszedł w życie i obecnie trwają prace nad kolejnymi 10 odcinkami ciągu dalszego historii Dextera Morgana.

Wygląda na to, że w dziewiątym sezonie serialu tytułowy bohater będzie nazywał się inaczej. Zdradzono też nowy zawód, w którym zrealizuje się protagonista. Wszystko w nowej zapowiedzi "Dextera", która trafiła na oficjalnego Twittera serialu. 

Krótkie wideo ukazuje plakietkę ze zdjęciem Dextera. Możemy z niej jednak wyczytać, że bohater będzie posługiwał się zmienionymi personaliami - Jim Lindsay. Identyfikator należy do firmy Fred's Fish & Game, w której Dexter zatrudnił się jako sprzedawca. Czy to sposób na zerwanie ze swoją mroczną przeszłością? A może nowy sposób, na pozyskiwanie kolejnych ofiar?

"Dexter" sezon 9 - kiedy premiera?

O tym przekonamy się za kilka miesięcy. W finale "Dextera" dowiedzieliśmy się, że tytułowy bohater uciekł na północ Stanów Zjednoczonych, gdzie zaszył się na bezludziu, pełniąc funkcję drwala. Wygląda na to, że od tego momentu trochę się w życiu Dextera zmieniło. W nadchodzących odcinkach serialu stworzonego przez Clyde'a Phillipsa, w tytułowej roli ponownie zobaczymy Michaela C. Halla. W pozostałych rolach wystąpią lancy Brown, Julia Jones, Alano Miller, Jamie Chung, Johnny Sequoyah i Jack Alcott. Produkcja nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery, ale wiadomo, że dziesięć nowych odcinków zadebiutuje jeszcze w roku 2021.

loader

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/Twitter/Showtime