Zamknij

"Dexter": pojawiła się zapowiedź nowego sezonu serialu. Kiedy premiera?

23.04.2021 13:24

Serial "Dexter" doczeka się kontynuacji. Pojawiła się krótka zapowiedź 9. sezonu serialu. Kiedy premiera nowego "Dextera" i czego możemy się spodziewać?

Dexter
fot. Album Online/East News

"Dexter": pojawiła się zapowiedź nowego sezonu serialu. Przypominamy, że stacja Showtime zamierza wskrzesić serial "Dexter", który przed laty cieszył się ogromną popularnością i był emitowany w latach 2006-2013. Stacja opublikowała zapowiedź kolejnego, 9. sezonu. Ma on powstać po ośmiu latach od emisji ostatniego odcinka. Kiedy premiera kolejnych epizodów "Dextera" i czego możemy się spodziewać?

Zobacz także: "Dexter" dostanie lepszy finał? Twórcy chcą naprawić zakończenie

"Dexter": pojawiła się zapowiedź nowego sezonu serialu

"Dexter" powraca po latach. Popularny serial opowiadał o losach Dextera Morgana. Mężczyzna prowadził podwójne życie - na co dzień pracował w policji, po pracy mordował przestępców. Showtime zapowiada, że poznamy dalsze losy bohatera. Michael C. Hallem powróci w głównej roli. 9. sezon ma być ostatnim. Poniżej można zobaczyć wideo, które jest zapowiedzią odcinków. 

Na ten moment wideo nie ujawnia żadnych szczegółów dotyczących fabuły. Wygląda na to, że na więcej informacji trzeba będzie jeszcze poczekać. W produkcji zobaczmy też: Clany'ego Browna, Julię Jones, Alana Millera, Johnny'ego Sequoyah, Jacka Alcotta oraz Jamiego Chunga

"Dexter": kiedy premiera 9. sezonu serialu?

Na ten moment data premiery 9. sezonu serialu "Dexter" nie jest znana. Pewne jest to, że sezon będzie się składał z 10 epizodów.

loader

Zobacz także: "Bridgertonowie" inspirowani rodziną Kardashianów? Nicola Coughlan zdradziła sekret Netflixa

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/