Zamknij

„Dexter: New Blood”: oficjalny zwiastun powrotu ulubionego detektywa mordercy [WIDEO]

10.09.2021 15:46

„Dexter: New Blood”, czyli 9. sezon niezwykle popularnego serialu kryminalnego Showtime, doczekał się pierwszego oficjalnego zwiastuna. Co materiał wideo mówi nam o nowych odcinkach? Kiedy premiera?

Dexter: New Blood - zwiastun i data premiery
fot. Paul A. Hebert/Invision/AP/East News

Dexter: New Blood” to kontynuacja świetnie ocenianego serialu teleziwyjnego stacji Showtime z Michaelem C. Hallem w roli głównej. Opowieść o detektywie, który po godzinach pracy sam mordował ofiary emitowana była w latach 2006-2013 i cieszyła się ogromną popularnością. Ostatni sezon wprawdzie podzielił widzów, którzy byli zaskoczeni kierunkiem, w którym opowieść zmierzała w finale, ale produkcja nadal cieszyła się dobrą oglądalnością.

Niedawno podjęto decyzję o wznowieniu akcji serialu i zaserwowaniu widzom kontynuacji. Teraz w sieci zawitał pierwszy pełnoprawny zwiastun 9. sezonu. Co mówi nam o nowych odcinkach? Przekonajcie się sami.

„Dexter: New Blood” – zwiastun

Materiał promocyjny 9. sezonu prezentuje się następująco:

„Dexter: New Blood” – twórcy i obsada

Clyde Phililips, twórca oryginalnych odcinków powraca jako showrunner i główny scenarzysta. Na ekranie zobaczymy zaś gwiazdy serialu, na czele z Michaelem C.Hallem, Jennifer Carpenter i Johnem Lithowem.  W obsadzie znaleźli się też tacy aktorzy i aktorki jak: Jack Alcott, Julia Jones, Alano Miller, Jonny Sequoyah czy Clancy Brown.

loader

„Dexter: New Blood” – kiedy premiera? 

Nowy dziesięcioodcinkowy sezon rozpocznie swoją emisję na amerykańskim kanale Showtime już 7 listopada. Na razie nie wiadomo kiedy dokładnie odbędzie się polska premiera serialu.

Czytaj także: "Dom z papieru": Netflix ogłosił konkurs dla fanów popularnego serialu! Na czym polega?

RadioZET.pl/YouTube/Showtime