Zamknij

"Dexter: New Blood" z ogromnym sukcesem. Serial najpopularniejszym tytułem

13.01.2022 12:57

"Dexter: New Blood" to kontynuacja popularnego serialu sprzed dziewięciu lat. Widzowie nie byli zadowoleni z tego, jak skończyła się poprzednia seria, a twórcy postanowili naprawić ten błąd. Okazuje się, że pomysł na wskrzeszenie produkcji był strzałem w dziesiątkę. Nowy "Dexter" pobił rekord.

Dexter New Blood
fot. Album Online/East News

"Dexter: New Blood" z ogromnym sukcesem. "Dexter" powrócił po latach. Nowe odcinki można oglądać w telewizji Showtime. Nowe odcinki spotkały się z dużym zainteresowaniem widzów. Poniżej podajemy szczegóły.

Zobacz także: "Jak poznałam waszego ojca": nowa zapowiedź serialu z Hilary Duff [WIDEO]

"Dexter: New Blood" z ogromnym sukcesem. Serial najpopularniejszym tytułem

"Dexter: New Blood" to kontynuacja serialu "Dexter", który był emitowany w latach 2006-2013. Zakończenie pierwotnej wersji było szeroko komentowane w mediach społecznościowych i do tego zawiodło fanów produkcji. Twórcy "Dextera" postanowili dać sobie drugą szansę i stworzyć jeszcze jeden sezon. Zadebiutował on w 2021 roku. Pojawiły się już wyniki oglądalności i można mówić o prawdziwym sukcesie. Każdy z dziesięciu odcinków gromadził ponad 8 milionów widzów na wszystkich platformach Showtime. Tym samym serial "Dexter: New Blood" wybija się na prowadzenie - produkcja została najpopularniejszym serialem w historii stacji.

W nowej odsłonie "Dextera" główny bohater mieszka w miasteczku Iron Lake, gdzie pracuje w sklepie ze sprzętem do polowań, spotyka się z panią szeryf i prowadzi spokojne życie. Pewnego dnia powraca jednak do dawnych nawyków, a w miasteczku pojawia się Harrison, syn Dextera, którego przepełnia mrok.

loader

W serialu "Dexter: New Blood" występują:

  • Michael C. Hall
  • Jennifer Carpenter
  • Julia Jones
  • Jack Alcott
  • Alano Miller
  • Johnny Sequoyah
  • Clancy Brown

Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun serialu "Dexter: New Blood":

Zobacz takżeNetflix: najchętniej oglądane seriale wszech czasów. Nie zabrakło polskiego akcentu

RadioZET.pl/naekranie.pl