Zamknij

"Dexter: New Blood" - zobacz, jak zmienił się syn głównego bohatera serialu [ZDJĘCIE]

26.08.2021 09:31

Twórcy serialu "Dexter: New Blood" zaprezentowali nowy kadr z nadchodzącej produkcji. Widzimy na nim dorosłego syna głównego bohatera. Jak zmienił się Harrison?

Dexter - MICHAEL C. HALL. - kadr z serialu
fot. SHOWTIME / Album/EAST NEWS

W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie, przedstawiające Jacka Alcotta w roli Harrisona Morgana z serialu "Dexter: New Blood". Jak zmienił się syn dobrego seryjnego mordercy?

"Dexter: New Blood" - syn Dextera na pierwszym zdjęciu z serialu

Fani "Dextera" odliczają dni do premiery kontynuacji popularnego przed laty serialu, którego głównym bohaterem był seryjny morderca zabijający wyłącznie złe osoby. Twórcy postanowili podgrzać atmosferę, publikując w sieci fotografię, przedstawiającą syna tytułowego bohatera.

Akcja serialu "Dexter: New Blood" rozgrywa się wiele lat po zakończeniu ósmego sezonu słynnej produkcji Showtime. Ukrywający się na północy Stanów Zjednoczonych Dexter Morgan, funkcjonuje pod zmienionym nazwiskiem, starając się zapomnieć o swojej przeszłości. Ta jednak nie odpuszcza, o czym świadczy kadr z serialu, zamieszczony na oficjalnym koncie na Twitterze stacji.

Harrison, czy to ty?

Wygląda więc na to, że dorosły już Harrison odszuka swojego ojca. Nie wiadomo jednak jaką rolę syn Dextera odegra w nadchodzącej produkcji.

Harrison Morgan zadebiutował w czwartym sezonie "Dextera". Był dzieckiem tytułowego bohatera i jego żony Rity. Kobieta stała się jednak ofiarą Arthura Mitchella - seryjnego zabójcy znanego jako Trójkowy. W ósmym sezonie serialu Dexter upozorował własną śmierć, zostawiając swojego kilkuletniego syna Hannah McKay - kobiecie, z którą protagonista związał się po śmierci żony. Hannah uciekła z chłopcem do Argentyny. Jak podaje Variety, porzucenie Harrisona ma być jednym z głównych wątków serialu "Dexter: New Blood", o czym w opowiedział twórca serii - Clyde Phillips panelu na Television Critics Association. 

Nie mogłoby być nowego "Dextera" bez uwzględnienia tematu relacji ojciec - syn. Jego syn zawsze myślał, że Dexter nie żyje, a potem dowiedział się, że jednak żyje i teraz żywi do niego wielką urazę.

Zdaniem Phillipsa tytułowy bohater będzie musiał udowodnić Harrisonowi, że jest dobrym ojcem, żeby odzyskać swoje ukochane dziecko.

"Dexter: New Blood" - kiedy premiera?

W serialu oprócz Michaela C. Halla, który powróci jako Dexter Morgan, ponownie zobaczymy Jennifer Carpenter i Johna Lithgowa. Do obsady oprócz Jacka Alcotta dołączyli również Julia Jones ("The Mandalorian"), Alano Miller ("Sylvie’s Love"), Johnny Sequoyah ("Wybrana"), oraz Clancy Brown ("The Crown"). Showrunnerem 9. sezonu "Dextera" jest twórca oryginalnej serii Clyde Phillips. 10 nowych odcinków "Dextera" zadebiutuje na kanale Showtime już 7 listopada 2021 roku.

loader

RadioZET.pl/Twitter/Variety