Zamknij

Gwiazda "Chirurgów" i "Niepewnych" w śpiączce. W jakim stanie jest aktorka?

10.08.2022 08:35
Z archiwum X -  Gillian Anderson, Denise Dowse, David Duchovny
fot. LFI/Avalon.red/REPORTER /East News

Denise Dowse -  amerykańska aktorka i reżyserka znana z takich seriali, jak "Niepewne", "Chirurdzy", czy "Beverly Hills, 90210" zapadła w śpiączkę. Zachorowała na zapalenie opon mózgowych.

Denise Dowse znana z takich popularnych seriali, jak "Niepewne", "Chirurdzy", czy "Beverly Hills, 90210" zapadła w śpiączkę. Aktorka cierpi na zapalenie opon mózgowych. W jakim jest stanie?

Denise Dowse jest w śpiączce

Jak podaje Deadline, informację o hospitalizacji Denise Dowse 8 sierpnia 2022 roku podała jej siostra - Tracey Dowse, zamieszczając post na oficjalnym Instagramie swojej siostry.

Siostra aktorki potwierdziła informację w rozmowie z Deadline.

Denise Dowse: gdzie grała aktorka?

Denise Dowse urodziła się 21 lutego 1958 roku w Honolulu na Hawajach. Ukończyła Norfolk State University i zadebiutowała jako aktorka w 1989 roku w serialu "Almost There!". Od tego czasu wystąpiła w wielu produkcjach kinowych i telewizyjnych. Grała między innymi w takich tytułach, jak "ALF", "Gliniarz i prokurator", "Włamywacze", "Pełna chata", "Kroniki Seinfelda", "Dotyk anioła", "Buffy: Postrach wampirów", "Żołnierze kosmosu", "Szpital Dobrej Nadziei", "Miasteczko Pleasantville", "Ostry dyżur", "Pełzaki", "Prezydencki poker", "Jak pan może, panie doktorze?", "Potyczki Amy", "Przyjaciółki", "Czarodziejki", "Prawo i porządek", "Detektyw Monk", "Mentalista", "Kości", "Podejrzany", "Z Archiwum X", "Oszuści", "Szpital New Amsterdam" czy "Chirurdzy".

Najbardziej znane role Dowse to postać Yvonne Teasley z "Beverly Hills, 90210", sędzi Rebeki Damsen z "Obrońcy" i doktor Rhondy Pine z hitu HBO "Niepewne". W 2004 roku wyreżyserowała krótkometrażówkę "Reflections: A Story of Redemption". Na premierę czeka jej pełnometrażowy debiut pod tytułem "Remember Me: The Mahalia Jackson Story".

RadioZET.pl/Deadline/Instagram