Zamknij

Dawid Podsiadło nowym Wiedźminem? W metamorfozie pomaga mu Michał Żebrowski [WIDEO]

17.12.2021 11:11
Dawid Podsiadło nowym Wiedźminem
fot. materiały prasowe Netflix

„Wiedźmin“ powrócił. Nowe odcinki 2. sezonu są już dostępne na platformie Netflix. Z tej okazji platforma wypuściła zabawne wideo, zdradzające, że Dawid Podsiadło chciałby zostać nowym Wiedźminem. Do czego jeszcze przyznaje się piosenkarz?

Dawid Podsiadło jest psychofanem „Wiedźmina”. Wiedzieliście o tym? No to teraz już wiecie. Piosenkarz wystąpił właśnie w specjalnym materiale promocyjnym nowego sezonu, w którym chwali się swoją kolekcją wiedźmińskich gadżetów oraz zdradza ukryty przekaz jednego ze swoich najnowszych utworów. W klipie pojawia się też Michał Żebrowski, aktor który wcielał się w postać Geralta w polskim „Wiedźminie”, pomagając piosenkarzowi przejść odpowiednią transformację do roli.

Prztyczek w nos dostaje też Maciej Musiał, polski aktor który wystąpił w paru odcinkach pierwszego sezonu, ale jego rola była znacznie mniejsza niż spodziewali się tego fani. Bezsłowny komentarz aktora, który w nowym materiale wideo potrafi włożyć uśmiech na twarz odbiorcy. Ciekawe, czy w "1899", czyli nowym serialu twórców "Dark" dostanie rolę "dłuższą niż 40 sekund" z "Wiedźmina", o których wspomina Podsiadło w poniższym materiale.

Dawid Podsiadło jako psychofan „Wiedźmina”

Dawid Podsiadło przyznaje się do bycia wiernym fanem serialu w najnowszym klipie promocyjnym. W materiale widzimy, jak chodzi po mieście z własnym koniem, niezwykle przypominającym Płotkę, na próby przychodzi z własnym mieczem, a w bagażu podręcznym na lotnisku przewozi magiczne eliksiry. Materiał trafił właśnie na social media platformy Netflix i już zbiera pozytywne reakcje. Wideo prezentuje się następująco:

„Wiedźmin”, sezon 2 – kiedy premiera?

2. sezon "Wiedźmina" jest już dostępny na platformie Netflix od piątku 17 grudnia. Nowa seria składa się z ośmiu około godzinnych odcinków, a twórcy zapowiedzieli wiele niespodzianek.

Czytaj także: "Jak poznałam waszego ojca": gwiazda "Seksu w wielkim mieście" w zwiastunie serialu [WIDEO]

RadioZET.pl/informacja prasowa Netflix/Facebook