Zamknij

Dawid Podsiadło nowym Wiedźminem? W metamorfozie pomaga mu Michał Żebrowski [WIDEO]

17.12.2021 11:11

„Wiedźmin“ powrócił. Nowe odcinki 2. sezonu są już dostępne na platformie Netflix. Z tej okazji platforma wypuściła zabawne wideo, zdradzające, że Dawid Podsiadło chciałby zostać nowym Wiedźminem. Do czego jeszcze przyznaje się piosenkarz?

Dawid Podsiadło nowym Wiedźminem
fot. materiały prasowe Netflix

Dawid Podsiadło jest psychofanem „Wiedźmina”. Wiedzieliście o tym? No to teraz już wiecie. Piosenkarz wystąpił właśnie w specjalnym materiale promocyjnym nowego sezonu, w którym chwali się swoją kolekcją wiedźmińskich gadżetów oraz zdradza ukryty przekaz jednego ze swoich najnowszych utworów. W klipie pojawia się też Michał Żebrowski, aktor który wcielał się w postać Geralta w polskim „Wiedźminie”, pomagając piosenkarzowi przejść odpowiednią transformację do roli.

Prztyczek w nos dostaje też Maciej Musiał, polski aktor który wystąpił w paru odcinkach pierwszego sezonu, ale jego rola była znacznie mniejsza niż spodziewali się tego fani. Bezsłowny komentarz aktora, który w nowym materiale wideo potrafi włożyć uśmiech na twarz odbiorcy. Ciekawe, czy w "1899", czyli nowym serialu twórców "Dark" dostanie rolę "dłuższą niż 40 sekund" z "Wiedźmina", o których wspomina Podsiadło w poniższym materiale.

Dawid Podsiadło jako psychofan „Wiedźmina”

Dawid Podsiadło przyznaje się do bycia wiernym fanem serialu w najnowszym klipie promocyjnym. W materiale widzimy, jak chodzi po mieście z własnym koniem, niezwykle przypominającym Płotkę, na próby przychodzi z własnym mieczem, a w bagażu podręcznym na lotnisku przewozi magiczne eliksiry. Materiał trafił właśnie na social media platformy Netflix i już zbiera pozytywne reakcje. Wideo prezentuje się następująco:

„Wiedźmin”, sezon 2 – kiedy premiera?

2. sezon "Wiedźmina" jest już dostępny na platformie Netflix od piątku 17 grudnia. Nowa seria składa się z ośmiu około godzinnych odcinków, a twórcy zapowiedzieli wiele niespodzianek.

Czytaj także: "Jak poznałam waszego ojca": gwiazda "Seksu w wielkim mieście" w zwiastunie serialu [WIDEO]

RadioZET.pl/informacja prasowa Netflix/Facebook