Zamknij

David Hasselhoff chwali się pobytem w Polsce. Jaki serial kręci w naszym kraju?

06.09.2021 12:17
David Hasselhoff w Polsce
fot. Defrance / SplashNews.com/East News

David Hasselhoff zamieścił w weekend zdjęcie z Polski, chwaląc się, że kręci tu swój najnowszy serial. O jaką produkcję chodzi? Sprawdziliśmy.

David Hasselhoff to amerykański aktor, najlepiej znany z roli w słynnym serialu „Słoneczny patrol”. Mężczyzna występował także w wielu innych produkcjach, a jego najnowszy serial – „ZE Network” kręcony jest w Polsce.

Serial stacji opowiada historię aktora teatralnego, który przypadkiem wplątuje się w poważną międzynarodową aferę z udziałem agentów specjalnych różnych krajów. Najważniejsze wydarzenia rozgrywać się będą zaś w samym teatrze, który w serialu „gra” znajdujący się w Jeleniej Górze Teatr im. Cypriana Kamila Norwida.

David Hasselhoff w Polsce – aktor chwali się pobytem w Karpnikach

Zdjęcia do serialu ruszyły niedawno, w związku z czym „Hoff” znajduje się już w naszym kraju. Niedawno informowaliśmy, że można było wziąć udział w specjalnym castingu i dołączyć do aktora na planie serialu.

„ZE Network” – obsada i ekipa

Twórcami i głównymi scenarzystami serialu są: Christian Alvarta i Arend Remmers. Duet pracował wcześniej wspólnie nad popularnym serialem „Berlińskie psy”. Na ekranie zobaczymy zaś samego Hasselhoffa oraz niemieckiego aktora Henry’ego Hübchena. Na razie nieznany jest dalszy skład obsady serialu sensacyjnego.

„ZE Network” – kiedy premiera?

W tym momencie dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Istnieje jednak spore prawdopodobieństwo, że amerykańsko-niemiecką produkcję zobaczymy już na początku 2022 roku.

RadioZET.pl/Instagram: DavidHasselhoff

Czytaj także: "Rick i Morty" w aktorskiej wersji. Christopher Lloyd promuje finał 5. sezonu [WIDEO]