Zamknij
Daria Egorova
  • 10 Zobacz
fot. Materiały prasowe TVP

"Kozacka miłość" to ukraiński serial, który pokochali Polacy. Daria Egorova wciela się w Olgę. Widzowie kojarzą ją w kostiumie i pełnej charakteryzacji. A jak wygląda prywatnie? Sprawdziliśmy.

Daria Egorova jest gwiazdą "Kozackiej miłości". Ukraiński serial, który składa się z 270 odcinków, podbił serca Polaków. Jedną z ulubionych postaci jest Olga Rogożny, w którą wciela się Daria Egorova. Jak aktorka wygląda prywatnie? Sprawdziliśmy.

Zobacz także: Facundo Arana był gwiazdą "Zbuntowanego anioła". Jak się zmienił serialowy Ivo?

Daria Egorova jest gwiazdą "Kozackiej miłości". Jak aktorka wygląda prywatnie?

Daria Egorova urodziła się 23 marca 1990 roku w Moskwie. Od najmłodszych lat interesowała się aktorstwem. Marzenie udało się spełnić, bo Egorova jest jedną z największych gwiazd serialu "Kozacka miłość". Produkcja opowiada o losach bohaterów żyjących na ukraińskiej prowincji na przełomie XIX i XX wieku. Olga, grana przez Darię, choruje na gruźlicę, a jej ukochanym jest Nikoła, brat Marysi Sotnik. 

Polscy widzowie znają Darię Egorovą głównie z ukraińskiego serialu, w którym widzą ją w pełnej charakteryzacji. Aktorka prywatnie wygląda zupełnie inaczej, co można sprawdzić w naszej galerii.

loader

"Kozacka miłość": kiedy i gdzie oglądać? 

Serial "Kozacka miłość" jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45 na antenie TVP2.

Zobacz także: To już pewne, jak się skończy wątek Izy i Marcina w "M jak miłość". Czy widzowie będą zadowoleni?

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl