Zamknij

"Daredevil": czy gwiazda "Szybkich i wściekłych" wystąpi w nowym serialu Marvela?

06.10.2022 14:46

Czy w nadchodzącym serialu Marvela "Daredevil: Born Again" wystąpi Eiza González? Według plotek aktorka miałaby się wcielić w ukochaną głównego bohatera.

Eiza González
fot. SplashNews.com/East News

Od jakiegoś czasu krążą niepotwierdzone informacje na temat rzekomego obsadzenia Eizy González w jednej z głównych ról w nadchodzącym serialu Marvela pod tytułem "Daredevil: Born Again". Meksykańska aktorka postanowiła zabrać głos w tej sprawie. 

"Daredevil: Born Again" z Eizą González w roli Elektry?

O tym, że Daredevil grany przez Matta Coxa wraca do uniwersum Marvela wiadomo oficjalnie od końcówki roku 2021. Aktor powrócił gościnnie do roli Matta Murdocka w filmie "Spider-Man: No Way Home". Powrót nie oznacza jednak, że Śmiałek z Hell's Kitchen będzie dokładnie tą samą postacią, co bohater, w którego Cox wcielał się w produkcjach Netflix

Daredevil wystąpił gościnnie w 8. odcinku serialu "Mecenas She-Hulk", tym razem w zupełnie nowym stroju i jako superbohater pełną gębą. Chociaż udział Coxa w produkcji Marvela nie jest zapowiedzią "Daredevil: Born Again", jego obecność ucieszyła wielu fanów, którzy czekają na nowe solowe przygody niewidomego herosa. Od jakiegoś czasu w sieci krążą plotki dotyczące fabuły serialu. Między innymi pogłoski, mówiące, że Eiza González znana z filmów "Baby Driver", "Bloodshot" czy "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw", zagra Elektrę - jedną z największych miłości komiksowego herosa.

Aktorka postanowiła uciąć plotki, zamieszczając na Twitterze wpis dotyczący jej rzekomego udziału w nadchodzącym serialu Marvela.

Czuję, że muszę to powiedzieć wprost, ponieważ po pierwsze jestem zdezorientowana, jeśli chodzi o ilość hejtu z tego powodu, a po drugie czuję, że oszczędzę dzięki temu ludziom energii. Nie, nie jestem obsadzona jako Elektra w "Daredevilu". Mam już kontrakt na wyłączność serii "Problem trzech ciał". Nie ma za co.

Byłabym wdzięczna, gdybym mogła żyć bez negatywnych wiadomości na temat grania/ukradzenia roli, o której nawet nie mam pojęcia. Dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego.

Mam nadzieję, że w pewnym momencie mojej kariery zagram fajną superbohaterkę i będę miała z tego mnóstwo zabawy. Będę zaszczycona, nawet jeśli zostanę jedynie wzięta pod uwagę. W międzyczasie będę oglądać "Daredevila" i wysyłać całej jego obsadzie miłość.

Jak widać, aktorka oficjalnie zaprzeczyła, że jest związana z "Daredevil: Born Again". Obecnie podpisała kontrakt na pracę w adaptacji "Problemu trzech ciał". González zwróciła również uwagę na toksyczność "fanów", którzy zarzucili ją hejtem, opierając się wyłącznie na pogłoskach. Nawet gdyby informacja dotycząca angażu aktorki do nowego serialu Marvela okazała się prawdą, nikt nie ma prawa wysyłać nienawistnych wiadomości do drugiej osoby.

Prawdopodobnie hejt wynikał z faktu, że Elektra istniała w serialu "Daredevil" od Netflix. Wcielała się w nią Élodie Yung. Fani komiksów Marvela doskonale wiedzą, że jedna z najskuteczniejszych zabójczyń w uniwersum pełniła ważną rolę w serii autorstwa Franka Millera z 1986 roku, do której odnosi się tytuł serialu. W jakim stopniu produkcja będzie jednak bazować na papierowym oryginale, obecnie jest trudno powiedzieć. Ciężko więc przewidzieć, czy Elektra w ogóle dołączy do MCU.

"Daredevil: Born Again": kiedy premiera serialu Marvela?

Na razie produkcja jest objęta tajemnicą. Wiadomo, że serial "Daredevil: Born Again" trafi na platformę Disney+ i będzie składał się z 18 odcinków. Obecnie twórcy pokazali logo serialu oraz zapowiedzieli, że w obsadzie oprócz Coxa zobaczymy Vincenta D’Onofrio, który ponownie wcieli się w Wilsona Fiska/Kingpina. Aktor powrócił już do roli w produkcji "Hakweye". Serial zadebiutuje na platformie w roku 2024.

loader

RadioZET.pl/Twitter