Zamknij
Przysięga
  • Arzu
  • Alev
  • Kiymet
  • 8 Zobacz
fot. Materiały prasowe TVP

Tureckie seriale cieszą się ogromną popularnością w Polsce. W tego typu produkcjach nie brakuje czarnych charakterów, które stale mieszają w życiu głównych bohaterów. Wybraliśmy kilka postaci, które miały podłe charaktery.

Czarne charaktery w tureckich serialach. Tureckie seriale to jedne z najpopularniejszych produkcji w Polsce. Obecnie seriale można najczęściej oglądać na antenie Telewizji Polskiej. Każdy z nich jest budowany na podobnym schemacie - w życiu głównego bohatera pojawia się czarny charakter, który jest w stanie za wszelką cenę namieszać mu w życiu.

Zobacz także: Najpopularniejsze tureckie seriale. TOP 9 produkcji, które powinien znać każdy fan [TYTUŁY]

Czarne charaktery w tureckich serialach. Ci bohaterowie wiele namieszali [GALERIA]

Tureckie seriale przedstawiają życie bogatych i biednych ludzi. Te dwa światy przeplatają się ze sobą nieustannie. Przeważnie czarny charakter w takim serialu marzy o tym, by wejść do wystawnego świata, zdobyć serce bogatego człowieka lub pozycję. 

Rekordzistą, jeśli chodzi o czarne charaktery w tureckich serialach, jest na pewno produkcja "Przysięga". W naszej galerii można znaleźć aż trzy postacie z tego serialu. Kogo jeszcze umieściliśmy na tej liście? Szczegóły poniżej.

loader

Zobacz także: Yaprak Durmaz, czyli Ayse z serialu "Więzień miłości". Czym się zajmuje i jak wygląda prywatnie?

RadioZET.pl