Zamknij
Cowboy Bebop - Netflix - kadr z serialu
  • Cowboy Bebop - Spike trenuje
  • Cowboy Bebop - Faye strzela
  • Cowboy Bebop - glowne
  • 8 Zobacz
fot. materiały prasowe Netflix

„Cowboy Bebop“ to słynny serial anime, opowiadający o przygodach grupy kosmicznych rozbitków, którzy wyruszają razem na różnorodne misje po całej galaktyce. Netflix postanowił stworzyć aktorską wersję słynnej produkcji, a w sieci zadebiutowały właśnie pierwsze oficjalne zdjęcia. Co jeszcze wiemy o „Cowboyu Bebopie”?

„Cowboy Bebop” to słynne anime z 1998 roku. Produkcja miała 26 odcinków. Jest to osadzona w przyszłości opowieść o grupie byłych najemników, którzy próbują obecnie żyć swoim własnym, statecznym życiem, na pokładzie statku Bebop. Przeszłość jednak nie lubi, gdy się ją ignoruje, więc dramatyczne wydarzenia z przeszłego życia bohaterów niejednokrotnie pokrzyżują im plany spokojnej egzystencji. Serial utrzymany był w specyficznym stylu, będącym mieszanką westernu i science-fiction, a ścieżka dźwiękowa, pełna jazzu i bluesa, stanowi dodatkowego bohatera historii.

„Cowboy Bebop” – galeria postaci

Netflix opublikował właśnie pierwszych 8 oficjalnych zdjęć z serialu. Możemy zobaczyć na nich głównych bohaterów opowieści: Spike’a Spiegela, Jeta Blacka, Faye Valentine oraz psa Eina. Grafiki promocyjne można zobaczyć w galerii na górze wpisu.

„Cowboy Bebop” – twórcy i obsada

Pomysłodawcą serialu i głównym scenarzystą jest Christopher Yost, scenarzysta filmów „Thor: Mroczny Świat” i „Thor: Ragnarok” czy kilku odcinków serialu „Mandalorian”, osadzonego w świecie „Gwiezdnych wojen”. Producentem serialu jest zaś Andre Nemec, amerykański twórca filmowy, który ma w swoim portfolio takie produkcje jak dwie nowe, kinoweg części „Wojowniczych Żółwi Ninja”, „Mission Impossible – Ghost Protoccol” czy seriali jak „Life on Mars” i „Happy Town”. Serial powstaje pod okiem twórcy oryginału. Sinchiro Watanabe jest konsultantem nowego serialu.

Na ekranie zobaczymy natomiast takich aktorów i akorki jak: John Cho, Mustafa Shakir, Daniela Pineda, Alex Hassell czy Elena Satine.

loader

Czytaj także: Seriale wznowione po latach - które tytuły doczekały się kontynuacji po kilkuletnich przerwach? [ZDJĘCIA]

„Cowboy Bebop” – kiedy premiera?

Premiera serialu przewidziana jest na 17 listopada na platformie Netflix.

Czytaj także: „Sex Education”: seria kwiecistych plakatów promujących 3. sezon hitu Netflixa [ZDJĘCIA]

RadioZET.pl/materiały prasowe Netflix