Zamknij

"Co robimy w ukryciu" sezon 4: opis fabuły i data premiery komedii o wampirach

25.05.2022 12:41

Zbliża się premiera 4 sezonu serialu "Co robimy w ukryciu". Czego będzie dotyczyć fabuła produkcji? Jakie gwiazdy i potwory pojawią się gościnnie w nowych odcinkach komediowego hitu?

Co robimy w ukryciu - KAYVAN NOVAK - kadr z serialu HBO
fot. Album Online/East News

Pojawiły się nowe informacje dotyczące 4. sezonu serialu "Co robimy w ukryciu". Jakie występy gościnne i wątki fabularne zobaczymy w nadchodzących odcinkach komediowej produkcji?

"Co robimy w ukryciu" sezon 4: informacje dotyczące fabuły serialu

Zanim zadebiutował serial "Co robimy w ukryciu", powstał genialny paradokument Taiki Waititiego i Jemaine'a Clementa, który w zabawny sposób łączył klasyczny horror o wampirach z komedią. Nic dziwnego, że kilka lat później powołano do życia serialowy spin-off opowiadający historię innej grupy wampirów, próbujących poradzić sobie we współczesnych czasach.

Poprzedni sezon "Co robimy w ukryciu" pozostawił widzów w konsternacji. Jeden z głównych bohaterów umarł, by odrodzić się... jako dziecięca wersja samego siebie. Finałowy odcinek zakończył się debiutem niemowlęcego Colina Robinsona. Jak nietrudno się domyślić, nowe odcinki będą kontynuować ten temat. Serwis Bloody Disgusting podał oficjalny opis fabuły nadchodzącego sezonu serialu.

W szokującym finale trzeciego sezonu Nandor, Guillermo i Nadja opuścili Staten Island, by rozstać się na zawsze, podczas gdy Laszlo został w domu, aby opiekować się stworzeniem, które wydostało się z klatki piersiowej zmarłego Colina Robinsona - Baby Colinem. W nowym sezonie wampiry wracają na Staten Island, aby znaleźć swoją posiadłość na skraju całkowitej ruiny. Nie mają jednak pieniędzy na jej naprawę. Wieczne poszukiwanie miłości przez Nandora w końcu przynosi rezultaty, a Nadja w końcu realizuje swoje marzenie o otwarciu najgorętszego wampirzego klubu nocnego w obszarze najbliższych stanów. Laszlo zmaga się z naturą i wychowaniem, próbując ułożyć Baby Colina, by nie został znowu wampirem energetycznym. Nawet Guillermo znajduje się na nowej emocjonalnej ścieżce, która dotyka jego miłości do rodziny.

W nowym sezonie widzowie poznają również nowe nadprzyrodzone miejsca, kolejne paranormalne potwory oraz zobaczą zaskakujące występy gościnne gwiazd. Motywem przewodnim będzie renowacja domu i wychowanie małego Colina.

"Co robimy w ukryciu" sezon 4: kiedy premiera na HBO Max?

Nowe odcinki "Co robimy w ukryciu" trafią w USA na FX 12 lipca 2022 roku, a następnego dnia na platformę Hulu. W Polsce serial jest dostępny na HBO Max, Canal+ Online i w Playerze. Na razie nie wiadomo, kiedy zadebiutuje 4. sezon serialu, ale prawdopodobnie stanie się to w podobnym czasie, co w Stanach Zjednoczonych. W rolach głównych wystąpili Kayvan Novak, Matt Berry, Natasia Demetriou, Harvey Guillén i Mark Proksch.

loader

RadioZET.pl/Bloody Disgusting