Zamknij

"Co kryją jej oczy", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon? [DATA]

22.02.2021 10:32

Czy będzie 2. sezon serialu "Co kryją jej oczy" na Netflixie? Serial jest hitem na platformie i wiele osób już teraz zastanawia się, czy doczeka się kontynuacji. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 2. sezon serialu "Co kryją jej oczy" pojawi się na Netflix, można znaleźć poniżej. 

Co kryją jej oczy
fot. Nick Wall/Netflix materiały prasowe

"Co kryją jej oczy" na Netflix, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Czy w ogóle powstanie kolejny sezon produkcji? Odpowiadamy na najczęstsze pytania osób, którym brytyjski serial Netflixa przypadł do gustu. Czy będzie 2. sezon "Co kryją jej oczy"? Zdradzamy, co wiemy.

Zobacz także: "Przeznaczenie: Saga Winx", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon? [DATA]

"Co kryją jej oczy", sezon 2 - czy będzie drugi sezon serialu Netflixa?

"Co kryją jej oczy" to brytyjski serial, który można znaleźć na platformie Netflix. Serial zadebiutował na platformie 17 lutego 2021 roku. Jest to ekranizacja thrillera erotycznego Sarah Pinborough. "Co kryją jej oczy" to opowieść pełna mroku i zagadek. Serial przedstawia losy pewnego małżeństwa i Louise, która nawiązuje więź z każdym z nich. 

Louise jest samotną matką. Zakochuje się z wzajemnością w swoim szefie, Davidzie. Jednocześnie zaprzyjaźnia się z jego tajemniczą żoną Adele. Relacja z małżeństwem pochłania kobietę bez reszty. Louise odkrywa, że państwo Fergusonowie funkcjonują na dziwnych zasadach. Ona boi się samotności, on faszeruje żonę lekami. Louise nie spodziewa się, jak dramatyczny finał będzie miała znajomość z tą dwójką. 

W "Co kryją jej oczy" występują: Eve Hewson, Tom Bateman, Simona Brown, Robert Aramayo i Nicola Burley. 1. sezon serialu "Co kryją jej oczy" składa się z sześciu epizodów. Fani produkcji zastanawiają się, czy serial doczeka się kontynuacji. Netflix na ten moment nie potwierdza, że będzie kontynuował tę historię.

loader

"Co kryją jej oczy", sezon 2: kiedy premiera? [DATA]

Netflix milczy na temat tego, czy serial "Co kryją jej oczy" doczeka się 2. sezonu. Jak tylko pojawią się informacje na ten temat, to podamy je w artykule, który będzie aktualizowany na bieżąco.

Zobacz także: "Normalni ludzie", sezon 2 - kiedy nowe odcinki i czy będzie drugi sezon serialu HBO?

RadioZET.pl/