Zamknij

„Class“: powstaje indyjski remake „Szkoły dla elity“. Zobacz zaskakujący zwiastun [WIDEO]

Michał Kaczoń
27.09.2022 11:42

„Class“: powstaje indyjskie remake hiszpańskiego hitu Netflixa, „Szkoła dla elity“. Zobacz zaskakujący zwiastun uczniowskiej walki klas w Delhi. Kiedy premiera?

Class - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Netflix

„Class” to indyjski remake hiszpańskiego hitu platformy streamingowej Netflix,Szkoła dla elity”. To już kolejny w ostatnich miesiącach lokalny remake serialu z innej części globu, zaimplementowany na nowy rynek. Po sukcesie koreańskiej wersji „Domu z papieru”, przyszedł czas na kultowy serial młodzieżowy. Co już wiemy o „Class”?

„Class” – zwiastun indyjskiej wersji „Szkoły dla elity”

W ramach globalnego wydarzenia Netflixa, TUDUM, w sieci pojawił się pierwszy zwiastun nowego serialu.

Pierwszy zwiastun podąża podobnym tropem, co każdy sezon oryginalnej wersji – śmierć jednego z uczniów staje się katalizatorem dla przyjrzenia się innym grzeszkom bohaterów – ale tym, co może wyróżniać „Class” jest fakt, że społeczeństwo indyjskie jest dużo bardziej kastowe niż to w Hiszpanii, więc już samo to rozróżnienie może prowadzić do większych napięć między bohaterami. Zwłaszcza, że fragmenty zwiastuna, w których padają zdania o „To jest wojna”, przywodzą na myśl rozpęd „Atheny”, nowego francuskiego hitu Netflixa o walce uciśnionych mieszkańców tytułowej dzielnicy z policją. Jak daleko posuną się twórcy „Class”? Czas pokaże. 

„Class” – twórcy i obsada

Twórcą i showrunnerem nowego serialu jest Ashim Ahluwalia. Na ekranie zobaczymy zaś takich aktorów i aktorki jak: Gurfateh Pirzada, Anjali Sivaraman, Ayesha Kanga, Chayan Chopra, Chintan Rach, Cyaawal Singh, Madhyama Segal, Moses Koul, Naina Bhan, Piyush Khati czy Zeyn Shaw.

loader

„Class” – kiedy premiera?

Na razie nieznana jest dokładna data premiery nowego serialu. Znając jednak styl informacji Netflixa, możemy zakładać, że „Class” trafi na ekrany jeszcze w tym roku.

Czytaj także: „Najbardziej samotny chłopak na Ziemi”: gwiazda "After" w nietypowej komedii o zombie [WIDEO]

RadioZET.pl/informacja prasowa Netflix/YouTube

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET