Zamknij

"Cień i kość", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon? [DATA]

27.09.2022 10:00

Czy będzie 2. sezon serialu "Cień i kość" na Netflixie? Serial jest hitem i wiele osób już teraz zastanawia się, czy doczeka się kontynuacji. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 2. sezon serialu "Cień i kość" pojawi się na Netflixie, można znaleźć poniżej.

Cień i kość
fot. Courtesy of Netflix/materiały prasowe

"Cień i kość" na Netflix, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Czy w ogóle powstanie kolejny sezon kryminalnej produkcji? Odpowiadamy na najczęstsze pytania osób, którym serial Netflixa przypadł do gustu. Czy będzie 2. sezon serialu "Cień i kość"? Zdradzamy, co wiemy.

Zobacz także: "Mare of Easttown", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon? [DATA]

"Cień i kość", sezon 2 - czy będzie drugi sezon serialu Netflixa?

"Cień i kość" to obecnie jeden z najpopularniejszych seriali. Miał premierę 23 kwietnia 2021 roku. Akcja serialu rozgrywa się w świecie rozdartym przez wojnę. Jest to opowieść o losach Aliny Starkov, sieroty, która odkrywa w sobie nadzwyczajną moc. Fabuła jest oparta na bestsellerowej powieści Leigh Bardugo. 

W rolach głównych występują: Jessie Mei Li, Archie Renaux, Freddy Carter, Amita Suman, Kit Young oraz Ben Barnes.

1. sezon serialu "Cień i kość" składa się z 8. epizodów. Fani produkcji zastanawiają się, czy serial doczeka się kontynuacji. Mamy dobrą wiadomość - Netflix zamówił kolejny sezon.

loader

"Cień i kość", sezon 2: kiedy premiera? [DATA]

Netflix potwierdza, że "Cień i kość" doczeka się 2. sezonu. Premiera jest zaplanowana na 2023 rok. Jak tylko pojawią się informacje na temat konkretnej daty, to podamy je w artykule, który będzie aktualizowany na bieżąco.

Zobacz także: "Komisarz Mama" - OBSADA: kto gra w serialu Polsatu i o czym on jest?

RadioZET.pl/