Zamknij

Tiffany powraca na zakulisowym zdjęciu z serialu "Chucky". Jak prezentuje się Jennifer Tilly? [FOTO]

03.08.2021 15:48

Narzeczona laleczki Chucky znów narozrabia? Jennifer Tilly, wcielająca się w rolę Tiffany, opublikowała zakulisowe zdjęcie z nadchodzącego serialu.

Tiffany powraca na zakulisowym zdjęciu z serialu "Chucky". Jak prezentuje się Jennifer Tilly? [FOTO]
fot. United Archives IFA The Film Archives 2017/ East News

"Chucky" już wkrótce znów zawita na naszych ekranach, by siać postrach i mordować do upadłego. Nie będzie jednak sam. Wraz z kultową lalką powróci bowiem jego ukochana Tiffany, w którą wciela się Jennifer Tilly. Jak prezentuje się para zakochanych z piekła rodem? Zobaczcie zakulisowe zdjęcie.

"Chucky": Jennifer Tilly jako Tiffany na zakulisowym zdjęciu z serialu

Jennifer Tilly wcieliła się w rolę ukochanej Chucky'ego już czterokrotnie (w filmach "Narzeczona laleczki Chucky", "Laleczka Chucky: Następne pokolenie", "Klątwa laleczki Chucky" oraz "Kult laleczki Chucky", gdzie wystąpiła jako Tiffany Valentine). Teraz powróci w serialowej kontynuacji, czego przedsmak otrzymaliśmy w formie zdjęcia zza kulis.

Serial "Chucky" będzie bezpośrednią kontynuacją kultowej serii grozy w reżyserii Dona Manciniego, ignorującą jednocześnie film z 2019 roku z Markiem Hamillem w roli głównej. Tym razem śledzić będziemy losy chłopca imieniem Jake, który kupuje morderczą lalkę na wyprzedaży garażowej. Nietrudno się domyślić, że bohater szybko pożałuje swojej decyzji, a Chucky zacznie oddawać się temu, co kocha najbardziej: mordowaniu na potęgę. 

Zobacz także

Chucky znów przemówi głosem Brada Dourifa, a w swoich rolach - oprócz Jennifer Tilly - powrócą również Alex Vincent jako Andy Barclay, Christine Elise McCarthy jako Kyle i Fiona Dourif jako Nica Pierce. W obsadzie znaleźli się również Zackary Arthur w roli Jake'a Webbera - nowego "przyjaciela" Chucka, Teo Briones jako Junior Webber, Alyvia Alyn Lind jako Lexy Taylor oraz Björgvin Arnarson, który zagra Devona Lopeza.

Za powstanie serialu odpowiada amerykańska stacja SyFy. Premiera pierwszego odcinka "Chucky'ego" odbędzie się już 12 października 2021 roku, zatem tegoroczne Halloween spędzimy w iście doborowym towarzystwie (na ekrany powróci bowiem także inny członek "slasherowej ekipy" - Michael Myers w "Halloween Kills").

loader

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.