Zamknij
Ceyda Olugnier
  • 10 Zobacz
fot. Materiały TVP

Ceyda Olguner wciela się w serialu "Przysięga" w czarny charakter, a dokładnie w rywalkę Reyhan, która wiecznie czyha na jej męża. Kim prywatnie jest serialowa Cemre? I jak wygląda na co dzień? Podajemy szczegóły.

Cemre z serialu "Przysięga" to jedna z najmroczniejszych postaci w tureckiej telenoweli. W bohaterkę wciela się Ceyda Olguner, którą widzowie mogą kojarzyć również z innych głośnych tytułów. Przyjrzeliśmy się biografii tureckiej aktorki. Wiemy też, jak wygląda na co dzień - w ogóle nie przypomina serialowej złośnicy. Poniżej przybliżamy jej sylwetkę. 

Zobacz także: "Przysięga", odcinek 350 - STRESZCZENIE. Emir martwi się o żonę [11.02]

Ceyda Olguner to Cemre z serialu "Przysięga". Jak wygląda na co dzień?

Ceyda Olguner kojarzy się polskim widzom przede wszystkim z roli w serialu "Przysięga". Wciela się tam w czarny charakter i jej postać niekoniecznie cieszy się sympatią. Nic dziwnego - Cemre jest przebiegła i zrobi wszystko, by zaszkodzić Reyhan i związać się z Emirem. Do tego bohaterka jest pod wpływem złej teściowej, czyli Cavidan. Co ciekawe, Polacy mogą kojarzyć turecką aktorkę także ze znanego i lubianego serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kosem", gdzie wcieliła się w faworytę Ahmeda. Ale kim prywatnie jest aktorka?

Ceyda Olguner urodziła się 1 stycznia 1987 roku w tureckiej Ankarze. To właśnie tam ukończyła studia na kierunku lingwistycznym. Aktorstwo nigdy nie było jej pierwszym wyborem - na studiach wybrała historię i geografię. 34- letnia aktorka zadebiutowała na małym ekranie w 2013 roku. Dwa lata później otrzymała angaż we "Wspaniałym stuleciu"

Prywatnie aktorka nie przypomina serialowej Cemre. Jest pogodna i wrażliwa. Warto wspomnieć, że zajmuje się także modelingiem. A jak wygląda na co dzień? Można podejrzeć w naszej galerii.

"Przysięga": kiedy i gdzie oglądać?

Serial "Przysięga" jest emitowany od poniedziałku do piątku na antenie TVP1. Serial można oglądać o godzinie 16:05. 

Zobacz także: Przysięga: Serial bez głównej bohaterki. Czy serialowa Reyhan zniknie z produkcji?

RadioZET.pl