Zamknij

Kultowe seriale BBC w ofercie Canal+. Kiedy będziemy mogli zobaczyć "’Allo ’Allo!"?

25.05.2022 10:43

Oferta Canal+ powiększy się o wiele kultowych brytyjskich seriali produkcji BBC. Wśród nich zobaczymy "’Allo ’Allo!", "Niezapomniane" oraz "Czas".

Allo, Allo! - kadr z serialu
fot. Stay Still/Photoshot/REPORTER/East News

Canal+ Online i BBC Player łączą siły. W czerwcu 2022 roku będziemy mogli oglądać słynne brytyjskie seriale. O których tytułach mowa?

Canal+: słynne seriale BBC w ofercie platformy

Żyjemy w dobie platform streamingowych i wiedzą o tym nie tylko szefowie wielkich wytwórni filmowych, ale również przedstawiciele stacji telewizyjnych. Z tego powodu niebawem wystartuje serwis BBC Player.

Jak podaje Onet.pl, nowa usługa i będzie dostępna dla abonentów Canal+ oraz użytkowników satelitarnych z dekoderami podłączonymi do internetu. W przypadku tej drugiej grupy oferta BBC Player pojawi się tylko jako część niektórych pakietów Canal+. 

Na samym początku w BBC Player będzie można oglądać około tysiąca godzin różnego rodzaju treści, w tym wielu znanych seriali, takich jak kultowa komedia "'Allo 'Allo!", dramat "Niezapomniane", dokument "Trump podbija świat" czy kryminał "Czas" z Seanem Beanem w roli głównej. Poza tym widzowie będą mogli obejrzeć takie programy, jak "David Attenborough i cuda natuy" czy "Morze Śródziemne: przyroda w potrzasku". Oferta BBC Player będzie regularnie wzbogacana o nowe tytuły. W Polsce dostępne będą polskie napisy oraz lektor.

Zbigniew Pruski - dyrektor handlowy BBC Studios na Europę Środkowo-Wschodnią, zapowiedział nadchodzącą współpracę z Canal+.

BBC Player to usługa na żądanie, która uzupełnia nasze kanały BBC, które polscy widzowie uwielbiają. Z przyjemnością wprowadzamy ją we współpracy z Canal+ i oferujemy abonentom ofertę bogatszą o produkcje BBC w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na najwyższej jakości i godne zaufania treści, które powinny być dostępne dla widzów, gdziekolwiek są i w dogodnym dla nich czasie.

O nowej usłudze w ramach Canal+ opowiedziała również Monika Kłosińska, dyrektor do spraw zakupów programowych w Canal+ Polska.

Włączenie biblioteki VOD BBC Player do oferty Canal+ to kolejny krok w budowaniu szerokiego wachlarza wysokiej jakości produkcji z wielu różnych gatunków dostępnych w jednym miejscu. Cieszymy się również, że jako pierwsi na polskim rynku możemy zaoferować dostęp do serwisu.

Miłośnicy brytyjskich produkcji będą więc mieli z czego wybierać.

BBC Player w Canal+: kiedy premiera?

Nowy serwis w przypadku użytkowników Canal+ Online zadebiutuje 1 czerwca 2022 roku. Abonenci usług satelitarnych z dekoderami podłączonymi do internetu będą mogli korzystać z BBC Player tylko od 1 czerwca do 31 sierpnia 2022 roku, przy czym platforma będzie dostępna w przypadku niektórych pakietów Canal+.

loader

RadioZet.pl/Onet.pl