Zamknij

Canal + i Polsat zapowiadają wspólny serial. O czym będzie i kiedy premiera?

20.06.2022 15:53
Polsat i Canal + zapowiadają wspólny serial
fot. Shutterstock

Canal + i Polsat łączą siły. Pojawiła się zapowiedź wspólnego serialu o tytule "Sortownia". O czym opowie produkcja, na kiedy zaplanowano jej premierę oraz gdzie będzie można ją oglądać? Podajemy szczegóły.

Canal + i Polsat zapowiadają wspólny serial. Będzie to dramat obyczajowy, który opowie historię lekarza. Co już wiadomo o produkcji i kiedy można się spodziewać premiery oraz gdzie będzie można oglądać serial "Sortownia"? Podajemy szczegóły.

Zobacz także: "Kruk", sezon 3: czy będzie trzeci sezon serialu na Canal Plus?

Canal + i Polsat zapowiadają wspólny serial. O czym będzie?

Canal + i Polsat łączą siły. Efektem tej współpracy ma być ośmioodcinkowy serial o tytule "Sortownia". Opowie on historię lekarza, który pracuje na oddziale ratunkowym w jednym z warszawskich szpitali. Jego codzienna praca polega między innymi na podejmowaniu decyzji, kogo powinien ratować w pierwszej kolejności, "sortując" pacjentów kodami czerwonym, żółtym i zielonym. Bohater musi się mierzyć z ogromną presją i stresem.

Za scenariusz odpowiadają Wiktor Piątkowski ("Wataha"), Monika Powalisz ("Belfer"), Michał Wawrzecki ("Chyłka") i Joanna Kozłowska ("Wotum nieufności"). Reżyserką jest natomiast Anna Kazejak ("Skrzydlate świnie"). Natomiast obsada serialu nie jest jeszcze znana.

"Sortownia": kiedy premiera serialu Canal + i Polsatu? [DATA]

Serial "Sortownia" ma mieć premierę w pierwszej połowie 2023 roku. Zdjęcia do serialu rozpoczną się w sierpniu 2022 roku. Wiadomo, że serial będzie można oglądać w Canal + Premium, Canal + Online i Polsat Box Go. Następnie będzie emitowany na antenie Polsatu.

Zobacz także: "Westworld": oficjalna zapowiedź 4. sezonu. Kiedy premiera? [WIDEO]

RadioZET.pl

Najlepsze seriale na HBO Max 2022 rok
9 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe HBO Max